Filtrační konvice Brita Marella + 4 Maxtra Pro PP
Kód: AGDBRIDZF0211Detailní popis produktu
Filtrační konvice Brita Marella + 4 Maxtra Pro PP| Barva | Modrá |
| Kapacita filtrované vody | 150 l |
| Typ filtru | Maxtra Pro PP |
| Ergonomický úchop | Ano |
| Materiál víka | Polypropylen (PP) |
| Objem zásobníku vody | 2,4 l |
| Odklápěcí víko | Ano |
| Typ vodního filtru | Filtrovací konvice |
| Hloubka | 105 mm |
| Výška | 258 mm |
| Šířka | 258 mm |
| Počet filtrů | 4 kusů |
| Varování | Nepoužívejte horké tekutiny., Nesmí se mýt v myčce nádobí., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Filter jugs |
|---|---|
| EAN: | 4006387139032 |
| Barva: | Modrá |
| Kapacita filtrované vody: | 150 l |
| Typ filtru: | Maxtra Pro PP |
| Ergonomický úchop: | Ano |
| Materiál víka: | Polypropylen (PP) |
| Objem zásobníku vody: | 2,4 l |
| Odklápěcí víko: | Ano |
| Typ vodního filtru: | Filtrovací konvice |
| Hloubka: | 105 mm |
| Výška: | 258 mm |
| Šířka: | 258 mm |
| Počet filtrů: | 4 kusů |
| Varování: | Nepoužívejte horké tekutiny., Nesmí se mýt v myčce nádobí., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
