Esperanza EHF103K domácí ventilátor Černá
Kód: AGDESPWEN0014Detailní popis produktu
Esperanza EHF103K domácí ventilátor Černá| Počet nožů | 3 |
| Umístění | Stůl |
| Základní materiál | Plast |
| Bezkabelový | Ne |
| Hlučnost | 52 dB |
| Barva | Černá |
| Model | Kompaktní kapesní ventilátor |
| Typ zdroje | USB |
| Spotřeba elektrické energie | 2 W |
| Vstupní střídavé napětí | 5 V |
| Průměr | 9 cm |
| Hmotnost | 235 g |
| Varování | Nepoužívejte ventilátor nebo dmychadlo v blízkosti vody., Buďte obzvláště opatrní při používání zařízení v přítomnosti dětí., Během provozu spotřebiče nezakrývejte přívody a odvody vzduchu. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fans |
|---|---|
| EAN: | 5901299945117 |
| Počet nožů: | 3 |
| Umístění: | Stůl |
| Základní materiál: | Plast |
| Bezkabelový: | Ne |
| Hlučnost: | 52 dB |
| Barva: | Černá |
| Model: | Kompaktní kapesní ventilátor |
| Typ zdroje: | USB |
| Spotřeba elektrické energie: | 2 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 5 V |
| Průměr: | 9 cm |
| Hmotnost: | 235 g |
| Varování: | Nepoužívejte ventilátor nebo dmychadlo v blízkosti vody., Buďte obzvláště opatrní při používání zařízení v přítomnosti dětí., Během provozu spotřebiče nezakrývejte přívody a odvody vzduchu. |
