Esperanza EHF001WE domácí ventilátor Šedá, Bílá
Kód: AGDESPWEN0008Detailní popis produktu
Esperanza EHF001WE domácí ventilátor Šedá, Bílá| Protiskluzové nožky | Ano |
| Barva | Šedá, Bílá |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Průměr větráku | 40 cm |
| Úhel naklonění | 90° |
| Otočná kolečka | Ne |
| Časovač | Ne |
| Vestavěný displej | Ne |
| Třída krytí | II |
| Ochranná mřížka | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Délka šňůry | 1,5 m |
| Umístění | Podlaha |
| Počet lopatek ventilátoru | 3 |
| Nastavení výšky | Ne |
| Model | Domácí vrtulový ventilátor |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| LED indikátory | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Zabezpečení proti přehřátí | Ano |
| Vstupní střídavé napětí | 220-230 V |
| Spotřeba elektrické energie | 50 W |
| Typ zdroje | AC |
| Výška | 1300 mm |
| Šířka | 500 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fans |
|---|---|
| EAN: | 5901299914304 |
| Protiskluzové nožky: | Ano |
| Barva: | Šedá, Bílá |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Průměr větráku: | 40 cm |
| Úhel naklonění: | 90° |
| Otočná kolečka: | Ne |
| Časovač: | Ne |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Třída krytí: | II |
| Ochranná mřížka: | Ano |
| Počet rychlostí: | 3 |
| Nastavení sklonu: | Ano |
| Délka šňůry: | 1,5 m |
| Umístění: | Podlaha |
| Počet lopatek ventilátoru: | 3 |
| Nastavení výšky: | Ne |
| Model: | Domácí vrtulový ventilátor |
| Typ ovládání: | Knoflíky |
| LED indikátory: | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| Zabezpečení proti přehřátí: | Ano |
| Vstupní střídavé napětí: | 220-230 V |
| Spotřeba elektrické energie: | 50 W |
| Typ zdroje: | AC |
| Výška: | 1300 mm |
| Šířka: | 500 mm |
