Esperanza EHF001KE domácí ventilátor Černá, Chrom
Kód: AGDESPWEN0001Detailní popis produktu
Esperanza EHF001KE domácí ventilátor Černá, Chrom| Oscilační rozsah | 90° |
| Počet rychlostí | 3 |
| Základní materiál | Hliník, Kov |
| Barva | Chrom, Černá |
| Průměr větráku | 40 cm |
| Třída krytí | II |
| Nastavení výšky | Ano |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Model | Domácí vrtulový ventilátor |
| Počet lopatek ventilátoru | 3 |
| Autooscilace | Ano |
| Ochranná mřížka | Ano |
| Umístění | Podlaha |
| Délka šňůry | 1,5 m |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Zabezpečení proti přehřátí | Ano |
| Typ zdroje | AC |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 230 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Spotřeba elektrické energie | 50 W |
| Výška | 1300 mm |
| Šířka | 450 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Vestavěné světlo | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fans |
|---|---|
| EAN: | 5901299914274 |
| Oscilační rozsah: | 90° |
| Počet rychlostí: | 3 |
| Základní materiál: | Hliník, Kov |
| Barva: | Chrom, Černá |
| Průměr větráku: | 40 cm |
| Třída krytí: | II |
| Nastavení výšky: | Ano |
| Nastavení sklonu: | Ano |
| Model: | Domácí vrtulový ventilátor |
| Počet lopatek ventilátoru: | 3 |
| Autooscilace: | Ano |
| Ochranná mřížka: | Ano |
| Umístění: | Podlaha |
| Délka šňůry: | 1,5 m |
| Typ ovládání: | Knoflíky |
| Zabezpečení proti přehřátí: | Ano |
| Typ zdroje: | AC |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 230 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| Spotřeba elektrické energie: | 50 W |
| Výška: | 1300 mm |
| Šířka: | 450 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Vestavěné světlo: | Ano |
