Adler AD 7304 domácí ventilátor Bílá
Kód: AGDADLWEN0006Detailní popis produktu
Adler AD 7304 domácí ventilátor Bílá| Nastavení výšky | Ne |
| Hlučnost | 52 dB |
| Oscilační rozsah | 76° |
| Umístění | Tabulka |
| Autooscilace | Ano |
| Barva | Bílá |
| Počet rychlostí | 3 |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Maximální výkon | 90 W |
| Spotřeba elektrické energie | 45 W |
| Energetické požadavky | 220 - 240V, 50/60 Hz |
| Průměr | 40 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fans |
|---|---|
| EAN: | 5908256830783 |
| Nastavení výšky: | Ne |
| Hlučnost: | 52 dB |
| Oscilační rozsah: | 76° |
| Umístění: | Tabulka |
| Autooscilace: | Ano |
| Barva: | Bílá |
| Počet rychlostí: | 3 |
| Nastavení sklonu: | Ano |
| Maximální výkon: | 90 W |
| Spotřeba elektrické energie: | 45 W |
| Energetické požadavky: | 220 - 240V, 50/60 Hz |
| Průměr: | 40 cm |
