Ventilátor DYSON AM09 Hot + Cool
Kód: AGDDYOTER0001Detailní popis produktu
Ventilátor DYSON AM09 Hot + Cool| Nastavení výšky | Ne |
| Správné použití | Vytápění/chlazení prostoru |
| Technologie specifické pro značku | Air Multiplier |
| Počet rychlostí houpání | 10 |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Základní materiál | Plastický |
| Noční režim | Ne |
| Otočná kolečka | Ne |
| Zvlhčovací funkce | Ne |
| Vestavěný displej | LED |
| Kmitání | Ano |
| Nastavitelná teplota | Ano |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Model | Tepelný ventilátor |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Režimy fungování | 2 |
| Barva | Bílá, Stříbrná |
| Nastavitelný termostat | Elektronický |
| Ionizátor | Ne |
| Topné těleso | PTC keramické topné těleso |
| Maximální výkon | 2000 W |
| Typ zdroje | AC |
| Výška | 595 mm |
| Šířka | 204 mm |
| Hmotnost | 2,7 kg |
| Hloubka | 153 mm |
| Návod na použití | Ano |
| Typ balení | Krabice |
| Dálkový ovladač | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fan heaters |
|---|---|
| EAN: | 5025155088289 |
| Nastavení výšky: | Ne |
| Správné použití: | Vytápění/chlazení prostoru |
| Technologie specifické pro značku: | Air Multiplier |
| Počet rychlostí houpání: | 10 |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Základní materiál: | Plastický |
| Noční režim: | Ne |
| Otočná kolečka: | Ne |
| Zvlhčovací funkce: | Ne |
| Vestavěný displej: | LED |
| Kmitání: | Ano |
| Nastavitelná teplota: | Ano |
| Nastavení sklonu: | Ano |
| Model: | Tepelný ventilátor |
| Typ ovládání: | Knoflíky |
| Režimy fungování: | 2 |
| Barva: | Bílá, Stříbrná |
| Nastavitelný termostat: | Elektronický |
| Ionizátor: | Ne |
| Topné těleso: | PTC keramické topné těleso |
| Maximální výkon: | 2000 W |
| Typ zdroje: | AC |
| Výška: | 595 mm |
| Šířka: | 204 mm |
| Hmotnost: | 2,7 kg |
| Hloubka: | 153 mm |
| Návod na použití: | Ano |
| Typ balení: | Krabice |
| Dálkový ovladač: | Ano |
