Rychlovarná konvice Maestro MR-023 (MR-023-GREEN) Zelená
Kód: AGDMEOCZE0165Detailní popis produktu
Rychlovarná konvice Maestro MR-023 (MR-023-GREEN) Zelená| Nastavení teploty | 4 |
| Ovládání teploty | Ano |
| Délka vodiče | 0,7 m |
| Základní materiál | Borosilikátové sklo, Polypropylen (PP) |
| Vnitřní materiál konvice | Nerezová ocel 304 |
| Dvojitá stěna | Ano |
| Objem zásobníku vody | 1,7 l |
| Funkce uchování teploty | Ano |
| Barva | Zelená |
| Indikátor úrovně vody | Ano |
| Příkon | 1800 - 2200 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Vstupní napětí | 220 - 240 V |
| Napájecí zdroj | AC |
| Varování | Před čištěním vypněte a odpojte zařízení od zdroje napájení., Nenechávejte zařízení bez dozoru, když pracuje., Vyhněte se kontaktu s vodou při používání |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Electric kettles |
|---|---|
| EAN: | 4897144676026 |
| Nastavení teploty: | 4 |
| Ovládání teploty: | Ano |
| Délka vodiče: | 0,7 m |
| Základní materiál: | Borosilikátové sklo, Polypropylen (PP) |
| Vnitřní materiál konvice: | Nerezová ocel 304 |
| Dvojitá stěna: | Ano |
| Objem zásobníku vody: | 1,7 l |
| Funkce uchování teploty: | Ano |
| Barva: | Zelená |
| Indikátor úrovně vody: | Ano |
| Příkon: | 1800 - 2200 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| Vstupní napětí: | 220 - 240 V |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Varování: | Před čištěním vypněte a odpojte zařízení od zdroje napájení., Nenechávejte zařízení bez dozoru, když pracuje., Vyhněte se kontaktu s vodou při používání |
