Průhledná elektrická konvice Electrolux E4GK1-4GB, 1,7 l, 2200 W
Kód: AGDELCCZE0018Detailní popis produktu
Průhledná elektrická konvice Electrolux E4GK1-4GB, 1,7 l, 2200 W| Základní materiál | Sklo, Nerezová ocel |
| Barva | Průsvitné, Bílá, Černá, Nerezová ocel |
| Nastavitelný termostat | Ne |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Objem zásobníku vody | 1,7 l |
| Filtr proti vodnímu kameni | Ano |
| Napájecí zdroj | AC |
| Příkon | 2200 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Hloubka | 232 mm |
| Výška | 242 mm |
| Šířka | 161 mm |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Délka šňůry | 0,75 m |
| Podsvětlený vypínač | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Electric kettles |
|---|---|
| EAN: | 7332543789573 |
| Základní materiál: | Sklo, Nerezová ocel |
| Barva: | Průsvitné, Bílá, Černá, Nerezová ocel |
| Nastavitelný termostat: | Ne |
| Typ ovládání: | Knoflíky |
| Objem zásobníku vody: | 1,7 l |
| Filtr proti vodnímu kameni: | Ano |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Příkon: | 2200 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Hloubka: | 232 mm |
| Výška: | 242 mm |
| Šířka: | 161 mm |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Délka šňůry: | 0,75 m |
| Podsvětlený vypínač: | Ano |
