Maestro MR-058-White Rychlovarná konvice 1,8 l
Kód: AGDMEOCZE0156Detailní popis produktu
Maestro MR-058-White Rychlovarná konvice 1,8 l| Barva | Bílá, Černá |
| Základní materiál | Plastický |
| Typ ovládání | Páčka |
| Objem zásobníku vody | 1,8 l |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Maximální výkon | 2000 W |
| Napájecí zdroj | AC |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Varování | Vyhněte se kontaktu s vodou při používání, Nenechávejte zařízení bez dozoru, když pracuje., Před čištěním vypněte a odpojte zařízení od zdroje napájení. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Electric kettles |
|---|---|
| EAN: | 4897144676040 |
| Barva: | Bílá, Černá |
| Základní materiál: | Plastický |
| Typ ovládání: | Páčka |
| Objem zásobníku vody: | 1,8 l |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Maximální výkon: | 2000 W |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Varování: | Vyhněte se kontaktu s vodou při používání, Nenechávejte zařízení bez dozoru, když pracuje., Před čištěním vypněte a odpojte zařízení od zdroje napájení. |
