Maestro MR-058-Black Rychlovarná konvice 1,8 l
Kód: AGDMEOCZE0155Detailní popis produktu
Maestro MR-058-Black Rychlovarná konvice 1,8 l| Objem zásobníku vody | 1,8 l |
| Typ ovládání | Páčka |
| Barva | Zelená, Černá |
| Základní materiál | Plastický |
| Napájecí zdroj | AC |
| Maximální výkon | 2000 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Varování | Nenechávejte zařízení bez dozoru, když pracuje., Před čištěním vypněte a odpojte zařízení od zdroje napájení., Vyhněte se kontaktu s vodou při používání |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Electric kettles |
|---|---|
| EAN: | 4897144676033 |
| Objem zásobníku vody: | 1,8 l |
| Typ ovládání: | Páčka |
| Barva: | Zelená, Černá |
| Základní materiál: | Plastický |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Maximální výkon: | 2000 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Varování: | Nenechávejte zařízení bez dozoru, když pracuje., Před čištěním vypněte a odpojte zařízení od zdroje napájení., Vyhněte se kontaktu s vodou při používání |
