MAESTRO MR-053 elektrická konvice 1,7 l 2200 W (MR-053-GREY) Šedá
Kód: AGDMEOCZE0115Detailní popis produktu
MAESTRO MR-053 elektrická konvice 1,7 l 2200 W (MR-053-GREY) Šedá| Zabezpečení proti přehřátí | Ano |
| Nastavitelný termostat | Ne |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Objem zásobníku vody | 1,7 l |
| Základní materiál | Plastický, Sklo |
| Indikátor úrovně vody | Ano |
| Barva | Šedá |
| Funkce uchování teploty | Ne |
| Podsvícení | Ano |
| Napájecí zdroj | AC |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Příkon | 2200 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Bezkabelový | Ne |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Otočitelnost o 360° | Ano |
| Varování | Vyhněte se kontaktu s vodou při používání, Nenechávejte zařízení bez dozoru, když pracuje., Před čištěním vypněte a odpojte zařízení od zdroje napájení. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Electric kettles |
|---|---|
| EAN: | 4897144672936 |
| Zabezpečení proti přehřátí: | Ano |
| Nastavitelný termostat: | Ne |
| Typ ovládání: | Knoflíky |
| Objem zásobníku vody: | 1,7 l |
| Základní materiál: | Plastický, Sklo |
| Indikátor úrovně vody: | Ano |
| Barva: | Šedá |
| Funkce uchování teploty: | Ne |
| Podsvícení: | Ano |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Příkon: | 2200 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| Bezkabelový: | Ne |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Otočitelnost o 360°: | Ano |
| Varování: | Vyhněte se kontaktu s vodou při používání, Nenechávejte zařízení bez dozoru, když pracuje., Před čištěním vypněte a odpojte zařízení od zdroje napájení. |
