Clatronic WK 3819 elektrická konvice 1,7 l 2200 W Černá
Kód: AGDCLACZE0051Detailní popis produktu
Clatronic WK 3819 elektrická konvice 1,7 l 2200 W Černá| Vyjímatelný filtr | Ano |
| Filtr proti vodnímu kameni | Ano |
| Materiál filtru | Vápenec |
| LED kontrolka napájení | Ano |
| Skrytý výhřevný prvek | Ano |
| Filtrace | Ano |
| Objem zásobníku vody | 1,7 l |
| Zabezpečení proti přehřátí | Ano |
| Typ ovládání | Knoflíky, Páčka |
| Barva | Černá |
| Nastavitelný termostat | Ne |
| Indikátor úrovně vody | Ano |
| Ochrana proti zapnutí bez vody | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Napájecí zdroj | AC |
| Příkon | 2200 W |
| Výška | 220 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Hmotnost | 900 g |
| Šířka | 255 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Otočitelnost o 360° | Ano |
| Výklopné víko | Ano |
| Typ otevření víka | Tlačítko |
| Bezkabelový | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Tvar | Tvar dózy |
| Úložný prostor pro kabel | Ano |
| Osvětlení | Ano |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Podsvětlený vypínač | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Electric kettles |
|---|---|
| EAN: | 4006160632972 |
| Vyjímatelný filtr: | Ano |
| Filtr proti vodnímu kameni: | Ano |
| Materiál filtru: | Vápenec |
| LED kontrolka napájení: | Ano |
| Skrytý výhřevný prvek: | Ano |
| Filtrace: | Ano |
| Objem zásobníku vody: | 1,7 l |
| Zabezpečení proti přehřátí: | Ano |
| Typ ovládání: | Knoflíky, Páčka |
| Barva: | Černá |
| Nastavitelný termostat: | Ne |
| Indikátor úrovně vody: | Ano |
| Ochrana proti zapnutí bez vody: | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Příkon: | 2200 W |
| Výška: | 220 mm |
| Hloubka: | 140 mm |
| Hmotnost: | 900 g |
| Šířka: | 255 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Otočitelnost o 360°: | Ano |
| Výklopné víko: | Ano |
| Typ otevření víka: | Tlačítko |
| Bezkabelový: | Ano |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Tvar: | Tvar dózy |
| Úložný prostor pro kabel: | Ano |
| Osvětlení: | Ano |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Podsvětlený vypínač: | Ano |
