Camry CR 1290 Rychlovarná konvice
Kód: AGDADLCZE0092Detailní popis produktu
Camry CR 1290 Rychlovarná konvice| Barva | Černá, Průsvitné, Bílá |
| Objem zásobníku vody | 2 l |
| Nastavitelná teplota | Ano |
| Teplota (min) | 60 °C |
| Základní materiál | Sklo |
| Indikátor úrovně vody | Ano |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Teplota (max) | 100 °C |
| Ochrana proti zapnutí bez vody | Ano |
| Certifikace | CE |
| Příkon | 2200 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Napájecí zdroj | AC |
| Návod na použití | Ano |
| Osvětlení | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Otočitelnost o 360° | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Electric kettles |
|---|---|
| EAN: | 5902934835770 |
| Barva: | Černá, Průsvitné, Bílá |
| Objem zásobníku vody: | 2 l |
| Nastavitelná teplota: | Ano |
| Teplota (min): | 60 °C |
| Základní materiál: | Sklo |
| Indikátor úrovně vody: | Ano |
| Typ ovládání: | Knoflíky |
| Teplota (max): | 100 °C |
| Ochrana proti zapnutí bez vody: | Ano |
| Certifikace: | CE |
| Příkon: | 2200 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Návod na použití: | Ano |
| Osvětlení: | Ano |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Otočitelnost o 360°: | Ano |
