Bosch MyMoment elektrická konvice 1,7 l 2400 W Krém
Kód: AGDBOSCZE0070Detailní popis produktu
Bosch MyMoment elektrická konvice 1,7 l 2400 W Krém| Materiál filtru | Vápenec |
| Skrytý výhřevný prvek | Ano |
| Filtr proti vodnímu kameni | Ano |
| Indikátor úrovně vody | Ano |
| Ochrana proti zapnutí bez vody | Ano |
| Typ ovládání | Knoflíky, Páčka |
| Objem zásobníku vody | 1,7 l |
| Základní materiál | Plast |
| Barva | Krém |
| Nastavitelný termostat | Ne |
| Napájecí zdroj | AC |
| Příkon | 2400 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Šířka | 228 mm |
| Hmotnost | 1,1 kg |
| Výška | 261 mm |
| Hloubka | 159 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,6 kg |
| Šířka balení | 225 mm |
| Hloubka balení | 255 mm |
| Výška balení | 263 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Otočitelnost o 360° | Ano |
| Výklopné víko | Ano |
| Typ otevření víka | Tlačítko |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Délka šňůry | 0,8 m |
| Osvětlení | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Úložný prostor pro kabel | Ano |
| Tvar | Tvar dózy |
| Bezkabelový | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Electric kettles |
|---|---|
| EAN: | 4242005400706 |
| Materiál filtru: | Vápenec |
| Skrytý výhřevný prvek: | Ano |
| Filtr proti vodnímu kameni: | Ano |
| Indikátor úrovně vody: | Ano |
| Ochrana proti zapnutí bez vody: | Ano |
| Typ ovládání: | Knoflíky, Páčka |
| Objem zásobníku vody: | 1,7 l |
| Základní materiál: | Plast |
| Barva: | Krém |
| Nastavitelný termostat: | Ne |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Příkon: | 2400 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Šířka: | 228 mm |
| Hmotnost: | 1,1 kg |
| Výška: | 261 mm |
| Hloubka: | 159 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 1,6 kg |
| Šířka balení: | 225 mm |
| Hloubka balení: | 255 mm |
| Výška balení: | 263 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Otočitelnost o 360°: | Ano |
| Výklopné víko: | Ano |
| Typ otevření víka: | Tlačítko |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Délka šňůry: | 0,8 m |
| Osvětlení: | Ano |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Úložný prostor pro kabel: | Ano |
| Tvar: | Tvar dózy |
| Bezkabelový: | Ano |
