Sušička na houby, zeleninu a ovoce CONCEPT SO3010
Kód: AGDCNCSUG0007Detailní popis produktu
Sušička na houby, zeleninu a ovoce CONCEPT SO3010| Časovač (minimální) | 10 min |
| Funkce sušení | Ano |
| Maximální doba dušení | 48 h |
| Zabezpečení proti přehřátí | Ano |
| Rozsah kontroly teplot | 35 - 70 °C |
| Typ ovládání trouby | Dotyk |
| Nastavitelná teplota | Ano |
| Časovač | Ano |
| Vstupní střídavé napětí | 230 - 240 V |
| Příkon | 245 W |
| Barva | Černá, Transparentní |
| Bezpečnostní přerušovač | Ano |
| Průměr cedníku | 32,5 cm |
| Základní materiál | Plast |
| Vestavěný displej | Ano |
| Počet zásobníků | 9 |
| Umístění větráku | Vršek |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dryers for mushrooms, vegetables and fruit |
|---|---|
| EAN: | 8595631064986 |
| Časovač (minimální): | 10 min |
| Funkce sušení: | Ano |
| Maximální doba dušení: | 48 h |
| Zabezpečení proti přehřátí: | Ano |
| Rozsah kontroly teplot: | 35 - 70 °C |
| Typ ovládání trouby: | Dotyk |
| Nastavitelná teplota: | Ano |
| Časovač: | Ano |
| Vstupní střídavé napětí: | 230 - 240 V |
| Příkon: | 245 W |
| Barva: | Černá, Transparentní |
| Bezpečnostní přerušovač: | Ano |
| Průměr cedníku: | 32,5 cm |
| Základní materiál: | Plast |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Počet zásobníků: | 9 |
| Umístění větráku: | Vršek |
