Sušička na houby, zeleninu a ovoce CONCEPT SO2080
Kód: AGDCNCSUG0005Detailní popis produktu
Sušička na houby, zeleninu a ovoce CONCEPT SO2080| Rozsah kontroly teplot | 35 - 70 °C |
| Zvukový alarm | Ano |
| Funkce sušení | Ano |
| Maximální doba dušení | 48 h |
| Typ ovládání trouby | Tlačítka |
| Časovač | Ano |
| Zabezpečení proti přehřátí | Ano |
| Talíře vhodné do myčky | Ano |
| Minimální doba dušení | 1 h |
| Nastavitelná teplota | Ano |
| Vstupní střídavé napětí | 230 - 240 V |
| Příkon | 260 W |
| Rozměry obrazovky | 30,5 x 25 cm |
| Počet zásobníků | 6 |
| Umístění větráku | Dolní |
| Základní materiál | Plast |
| Barva | Transparentní, Bílá |
| Vestavěný displej | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dryers for mushrooms, vegetables and fruit |
|---|---|
| EAN: | 8595631012147 |
| Rozsah kontroly teplot: | 35 - 70 °C |
| Zvukový alarm: | Ano |
| Funkce sušení: | Ano |
| Maximální doba dušení: | 48 h |
| Typ ovládání trouby: | Tlačítka |
| Časovač: | Ano |
| Zabezpečení proti přehřátí: | Ano |
| Talíře vhodné do myčky: | Ano |
| Minimální doba dušení: | 1 h |
| Nastavitelná teplota: | Ano |
| Vstupní střídavé napětí: | 230 - 240 V |
| Příkon: | 260 W |
| Rozměry obrazovky: | 30,5 x 25 cm |
| Počet zásobníků: | 6 |
| Umístění větráku: | Dolní |
| Základní materiál: | Plast |
| Barva: | Transparentní, Bílá |
| Vestavěný displej: | Ano |
