Sušička na houby, zeleninu a ovoce CONCEPT SO1020
Kód: AGDCNCSUG0006Detailní popis produktu
Sušička na houby, zeleninu a ovoce CONCEPT SO1020| Nastavitelná teplota | Ano |
| Typ ovládání trouby | Tlačítko/knoflík |
| Talíře vhodné do myčky | Ano |
| Časovač | Ne |
| Zabezpečení proti přehřátí | Ano |
| Rozsah kontroly teplot | 35 - 70 °C |
| Funkce sušení | Ano |
| Příkon | 245 W |
| Vstupní střídavé napětí | 230 - 240 V |
| Umístění větráku | Dolní |
| Vestavěný displej | Ne |
| Počet zásobníků | 9 |
| Barva | Bílá, Transparentní |
| Základní materiál | Plast |
| Průměr cedníku | 32 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dryers for mushrooms, vegetables and fruit |
|---|---|
| EAN: | 8594049738083 |
| Nastavitelná teplota: | Ano |
| Typ ovládání trouby: | Tlačítko/knoflík |
| Talíře vhodné do myčky: | Ano |
| Časovač: | Ne |
| Zabezpečení proti přehřátí: | Ano |
| Rozsah kontroly teplot: | 35 - 70 °C |
| Funkce sušení: | Ano |
| Příkon: | 245 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 230 - 240 V |
| Umístění větráku: | Dolní |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Počet zásobníků: | 9 |
| Barva: | Bílá, Transparentní |
| Základní materiál: | Plast |
| Průměr cedníku: | 32 cm |
