Concept SO2080 Sušička potravin Bílá 260 W
Kód: AGDCNCSUG0005Detailní popis produktu
Concept SO2080 Sušička potravin Bílá 260 W| Barva | Bílá |
| Základní materiál | Plast |
| Nastavitelný termostat | Ano |
| Průměr roštu | 25 cm |
| Vestavěný displej | Ano |
| Integrovaný časovač | Ano |
| Počet zásobníků | 6 |
| Příkon | 260 W |
| Vstupní střídavé napětí | 230-240 V |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dryers for mushrooms, vegetables and fruit |
|---|---|
| EAN: | 8595631012147 |
| Barva: | Bílá |
| Základní materiál: | Plast |
| Nastavitelný termostat: | Ano |
| Průměr roštu: | 25 cm |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Integrovaný časovač: | Ano |
| Počet zásobníků: | 6 |
| Příkon: | 260 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 230-240 V |
