Concept SO1015 Sušička potravin Žlutá 245 W
Kód: AGDCNCSUG0004Detailní popis produktu
Concept SO1015 Sušička potravin Žlutá 245 W| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Průměr roštu | 32 cm |
| Barva | Žlutá |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Příkon | 245 W |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dryers for mushrooms, vegetables and fruit |
|---|---|
| EAN: | 8594049739479 |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Průměr roštu: | 32 cm |
| Barva: | Žlutá |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Příkon: | 245 W |
