SKLÁDACÍ OCELOVÁ PODLOŽKA BLACK EDITION
Kód: AGDPYASZT0023Detailní popis produktu
SKLÁDACÍ OCELOVÁ PODLOŽKA BLACK EDITION| Barva | Černá |
| Materiál | Nerezová ocel, plast |
| Typ produktu | Odkapávací tácek |
| Šířka | 260 mm |
| Délka | 416 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Varování | Nenechávejte v blízkosti zdroje ohně., Používejte v souladu s určeným použitím., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cutlery and cooking utensils |
|---|---|
| EAN: | 5201217221546 |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Nerezová ocel, plast |
| Typ produktu: | Odkapávací tácek |
| Šířka: | 260 mm |
| Délka: | 416 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Varování: | Nenechávejte v blízkosti zdroje ohně., Používejte v souladu s určeným použitím., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
