GEFU Curve G-15703 - stojan na papírové ručníky
Kód: AGDGEFSZT0288Detailní popis produktu
GEFU Curve G-15703 - stojan na papírové ručníky| Materiál | Nerezová ocel |
| Barva | Černá |
| Výška | 300 mm |
| Hmotnost | 650 g |
| Průměr výrobku | 156 mm |
| Varování | Používejte v souladu s určeným použitím., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nenechávejte v blízkosti zdroje ohně. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cutlery and cooking utensils |
|---|---|
| EAN: | 4006664157032 |
| Materiál: | Nerezová ocel |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 300 mm |
| Hmotnost: | 650 g |
| Průměr výrobku: | 156 mm |
| Varování: | Používejte v souladu s určeným použitím., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nenechávejte v blízkosti zdroje ohně. |
