GEFU Cookie G-14320 - naběračka na sušenky
Kód: AGDGEFSZT0334Detailní popis produktu
GEFU Cookie G-14320 - naběračka na sušenky| Barva | Ocel, Černá |
| Materiál | Plast, Hliník |
| Hmotnost | 410 g |
| Šířka | 54 mm |
| Délka | 160 mm |
| Výška | 210 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cutlery and cooking utensils |
|---|---|
| EAN: | 4006664143202 |
| Barva: | Ocel, Černá |
| Materiál: | Plast, Hliník |
| Hmotnost: | 410 g |
| Šířka: | 54 mm |
| Délka: | 160 mm |
| Výška: | 210 mm |
