GEFU BBQ lis na hamburgery Černá, Šedá Hliník, Plast
Kód: AGDGEFSZT0247Detailní popis produktu
GEFU BBQ lis na hamburgery Černá, Šedá Hliník, Plast| Materiál | Plast, Hliník |
| Barva | Černá, Šedá |
| Průměr | 11,8 cm |
| Výška | 93 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cutlery and cooking utensils |
|---|---|
| EAN: | 4006664894197 |
| Materiál: | Plast, Hliník |
| Barva: | Černá, Šedá |
| Průměr: | 11,8 cm |
| Výška: | 93 mm |
