Bosch TKA2M114 kávovar Manuální Kávovar na překapávanou kávu 1,25 l
Kód: AGDBOSEXP0066Detailní popis produktu
Bosch TKA2M114 kávovar Manuální Kávovar na překapávanou kávu 1,25 l| Spotřeba | 1200 W |
| Šířka balení | 415 mm |
| Hloubka balení | 288 mm |
| Výška balení | 270 mm |
| Hmotnost včetně balení | 3,14 kg |
| Umístění přístroje | Pracovní deska |
| Vestavěný mlýnek | Ne |
| Typ produktu | Kávovar na překapávanou kávu |
| Kapacita v šálcích | 15 hrnků |
| Objem zásobníku vody | 1,25 l |
| Dva šálky najednou | Ne |
| Nastavitelná sílá kávy | Ne |
| Samočisticí | Ne |
| Typ kávovaru | Manuální |
| Rychlý start | Ne |
| Nádoba na mléko | Ne |
| Zásobník na uvařenou kávu | Pohár |
| Funkce uchování teploty | Ano |
| Systém na horkou vodu | Ne |
| Typ náplně | Mletá káva |
| Dvě nádoby najednou | Ne |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Barva | Červená |
| Vestavěný displej | Ne |
| Varování | Zařízení se během provozu zahřívají – nebezpečí popálení., Nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Toto zařízení může obsahovat horké kapaliny pod tlakem – manipulujte s ním opatrně. |
| Příprava americana | Ne |
| Příprava espressa | Ne |
| Příprava cappuccina | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Coffee machines |
|---|---|
| EAN: | 4242005396962 |
| Spotřeba: | 1200 W |
| Šířka balení: | 415 mm |
| Hloubka balení: | 288 mm |
| Výška balení: | 270 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 3,14 kg |
| Umístění přístroje: | Pracovní deska |
| Vestavěný mlýnek: | Ne |
| Typ produktu: | Kávovar na překapávanou kávu |
| Kapacita v šálcích: | 15 hrnků |
| Objem zásobníku vody: | 1,25 l |
| Dva šálky najednou: | Ne |
| Nastavitelná sílá kávy: | Ne |
| Samočisticí: | Ne |
| Typ kávovaru: | Manuální |
| Rychlý start: | Ne |
| Nádoba na mléko: | Ne |
| Zásobník na uvařenou kávu: | Pohár |
| Funkce uchování teploty: | Ano |
| Systém na horkou vodu: | Ne |
| Typ náplně: | Mletá káva |
| Dvě nádoby najednou: | Ne |
| Typ ovládání: | Knoflíky |
| Barva: | Červená |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Varování: | Zařízení se během provozu zahřívají – nebezpečí popálení., Nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Toto zařízení může obsahovat horké kapaliny pod tlakem – manipulujte s ním opatrně. |
| Příprava americana: | Ne |
| Příprava espressa: | Ne |
| Příprava cappuccina: | Ne |
