Ruční mlýnek na kávu Comandante C40 MK4 Nitro-Blade Racing Green
Kód: AGDCMDMLY0024Detailní popis produktu
Ruční mlýnek na kávu Comandante C40 MK4 Nitro-Blade Racing Green| Výška | 160 mm |
| Hmotnost | 740 g |
| Průměr | 6,1 cm |
| Nastavitelný mlýnek | Ano |
| Manuální režim | Ano |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Typ mlýnku | Bruska |
| Barva | Zelená |
| Množství nádob | 1 |
| Typ produktu | Mlýnek na kávu |
| Varování | Nenechávejte zařízení připojené k napájení bez dozoru., Přístroj uchovávejte mimo dosah dětí., Vyhněte se kontaktu s rotujícími částmi, pokud je jednotka v provozu. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Coffee grinders |
|---|---|
| EAN: | 4260113438107 |
| Výška: | 160 mm |
| Hmotnost: | 740 g |
| Průměr: | 6,1 cm |
| Nastavitelný mlýnek: | Ano |
| Manuální režim: | Ano |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Typ mlýnku: | Bruska |
| Barva: | Zelená |
| Množství nádob: | 1 |
| Typ produktu: | Mlýnek na kávu |
| Varování: | Nenechávejte zařízení připojené k napájení bez dozoru., Přístroj uchovávejte mimo dosah dětí., Vyhněte se kontaktu s rotujícími částmi, pokud je jednotka v provozu. |
