Úklidový robot Dreame X50 Ultra Complete (bílý)
Kód: AGDRMAROS0034Detailní popis produktu
Úklidový robot Dreame X50 Ultra Complete (bílý)| Pracovní frekvence (RF) | 2400–2483,5 MHz |
| Nabíjecí | Ano |
| Jmenovitý vstupní výkon | 75 W, 700 W |
| Doba nabíjení | 4,5 h |
| Kapacita baterie | 6400 mAh |
| Doba chodu | 207 min |
| Jmenovité napětí | 14,4 V, 220 - 240 V |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Barva | Bílá |
| Tvar | Kulatý |
| Bezpečné pro použití | Ano |
| Jednoduchá aplikace | Ano |
| Typ nádoby na prach | Bezsáčkové |
| Ergonomický design | Ano |
| Výška | 111 mm |
| Průměr | 35 cm |
| Typ balení | Krabice |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Typ filtru | EPA E11 |
| Filtr | Ano |
| Mop v ceně | Ano |
| Sací výkon | 20000 Pa |
| Samovyprazdňovací nádoba na prach | Ano |
| Objem zásobníku vody | 0,06 l |
| Podporované typy povrchu | Tvrdá podlaha, Dřevo, Parkety, Laminát, Koberec, Linoleum, Dlaždice |
| Samočisticí | Ano |
| Samovysoušení horkým vzduchem | Ano |
| Automatický návrat k základně | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| Množství prachu (celkový) | 3,6 l |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ano |
| Wi-fi pásmo | Jednopásmový (2,4 GHz) |
| Zjištění překážky | Ano |
| Funkce základny | Nabíjení, čištění |
| Kompatibilní s Apple Siri | Ano |
| Zvedání podložek mopu | Ano |
| Mokré stírání | Ano |
| Typ navigace | Laser Distance Sensor (LDS) |
| Množství prachu (vysavač) | 0,4 l |
| Množství prachu (základna) | 3,2 l |
| Obsah balení | Robot, Čistící kapalina x 1, Nabíjecí a čisticí stanice, Prodloužení rampy základní stanice x 1, Prachový sáček x 5, Boční kartáč x 3, Stručná referenční příručka, Utěrky na mopování x 14, Hlavní kartáč x 2, Nádoba na prach, Uživatelský manuál, Mopovací hlava x 2, Napájecí kabel, Nástroj na čištění x 1, Čisticí roztok, Hlavní ochranný kryt kartáče |
| Varování | Nenechávejte robotický vysavač bez dozoru, když pracuje. |
| Rozměry základny | 457 x 340 x 590 mm |
| Frekvence pohybové interpolace | 50 - 60 Hz |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cleaning robots |
|---|---|
| EAN: | 6977328065452 |
| Pracovní frekvence (RF): | 2400–2483,5 MHz |
| Nabíjecí: | Ano |
| Jmenovitý vstupní výkon: | 75 W, 700 W |
| Doba nabíjení: | 4,5 h |
| Kapacita baterie: | 6400 mAh |
| Doba chodu: | 207 min |
| Jmenovité napětí: | 14,4 V, 220 - 240 V |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Barva: | Bílá |
| Tvar: | Kulatý |
| Bezpečné pro použití: | Ano |
| Jednoduchá aplikace: | Ano |
| Typ nádoby na prach: | Bezsáčkové |
| Ergonomický design: | Ano |
| Výška: | 111 mm |
| Průměr: | 35 cm |
| Typ balení: | Krabice |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Typ filtru: | EPA E11 |
| Filtr: | Ano |
| Mop v ceně: | Ano |
| Sací výkon: | 20000 Pa |
| Samovyprazdňovací nádoba na prach: | Ano |
| Objem zásobníku vody: | 0,06 l |
| Podporované typy povrchu: | Tvrdá podlaha, Dřevo, Parkety, Laminát, Koberec, Linoleum, Dlaždice |
| Samočisticí: | Ano |
| Samovysoušení horkým vzduchem: | Ano |
| Automatický návrat k základně: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Pracuje s Google Assistant: | Ano |
| Množství prachu (celkový): | 3,6 l |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon: | Ano |
| Wi-fi pásmo: | Jednopásmový (2,4 GHz) |
| Zjištění překážky: | Ano |
| Funkce základny: | Nabíjení, čištění |
| Kompatibilní s Apple Siri: | Ano |
| Zvedání podložek mopu: | Ano |
| Mokré stírání: | Ano |
| Typ navigace: | Laser Distance Sensor (LDS) |
| Množství prachu (vysavač): | 0,4 l |
| Množství prachu (základna): | 3,2 l |
| Obsah balení: | Robot, Čistící kapalina x 1, Nabíjecí a čisticí stanice, Prodloužení rampy základní stanice x 1, Prachový sáček x 5, Boční kartáč x 3, Stručná referenční příručka, Utěrky na mopování x 14, Hlavní kartáč x 2, Nádoba na prach, Uživatelský manuál, Mopovací hlava x 2, Napájecí kabel, Nástroj na čištění x 1, Čisticí roztok, Hlavní ochranný kryt kartáče |
| Varování: | Nenechávejte robotický vysavač bez dozoru, když pracuje. |
| Rozměry základny: | 457 x 340 x 590 mm |
| Frekvence pohybové interpolace: | 50 - 60 Hz |
