Úklidový robot Dreame D10 Plus Gen 2 (bílý)
Kód: AGDRMAROS0024Detailní popis produktu
Úklidový robot Dreame D10 Plus Gen 2 (bílý)| Jmenovité napětí | 14,4 V, 220 - 240 V |
| Kapacita baterie | 5200 mAh |
| Sací výkon | 6000 Pa |
| Doba nabíjení | 6 h |
| Pracovní frekvence (RF) | 2400–2483,5 MHz |
| Doba chodu | 285 min |
| Jmenovitý vstupní výkon | 75 W, 650 W |
| Maximální překonání prahu | 2 cm |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ano |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Barva | Bílá |
| Hlasové příkazy | Ano |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| Jednoduchá aplikace | Ano |
| Bezpečné pro použití | Ano |
| Typ nádoby na prach | Taška v nabíjecí stanici |
| Tvar | Kulatý |
| Ergonomický design | Ano |
| Podpora aplikací | Dreamehome |
| Podpora mobilní aplikace | Ano |
| Kompatibilní s Apple Siri | Ano |
| Typ navigace | Laser Distance Sensor (LDS) |
| Hmotnost | 3,23 kg |
| Výška | 96,3 mm |
| Průměr | 35 cm |
| Hmotnost dokovací stanice | 3,75 kg |
| Rozměry základny (š x h x v) | 406 x 298 x 427 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Množství (vnitřní karton) | 1 kusů |
| Podporované typy povrchu | Parkety, Tvrdá podlaha, Linoleum, Koberec, Dlaždice |
| Detekce schodů | Ano |
| Mokré stírání | Ano |
| Objem zásobníku vody | 0,15 l |
| Množství prachu (celkový) | 4 l |
| Množství prachu (vysavač) | 0,4 l |
| Zjištění překážky | Ano |
| Typ kartáče | Hlavní kartáč a boční kartáč |
| Obsah balení | Robot, Nabíjecí a čisticí stanice, Napájecí kabel, Nástroj na čištění x 1, Prachový sáček x 2, Nádrž na vodu, Uživatelský manuál, Nástavec na mop, Boční kartáč |
| Frekvence pohybové interpolace | 50 - 60 Hz |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cleaning robots |
|---|---|
| EAN: | 6976233675879 |
| Jmenovité napětí: | 14,4 V, 220 - 240 V |
| Kapacita baterie: | 5200 mAh |
| Sací výkon: | 6000 Pa |
| Doba nabíjení: | 6 h |
| Pracovní frekvence (RF): | 2400–2483,5 MHz |
| Doba chodu: | 285 min |
| Jmenovitý vstupní výkon: | 75 W, 650 W |
| Maximální překonání prahu: | 2 cm |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon: | Ano |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Barva: | Bílá |
| Hlasové příkazy: | Ano |
| Pracuje s Google Assistant: | Ano |
| Jednoduchá aplikace: | Ano |
| Bezpečné pro použití: | Ano |
| Typ nádoby na prach: | Taška v nabíjecí stanici |
| Tvar: | Kulatý |
| Ergonomický design: | Ano |
| Podpora aplikací: | Dreamehome |
| Podpora mobilní aplikace: | Ano |
| Kompatibilní s Apple Siri: | Ano |
| Typ navigace: | Laser Distance Sensor (LDS) |
| Hmotnost: | 3,23 kg |
| Výška: | 96,3 mm |
| Průměr: | 35 cm |
| Hmotnost dokovací stanice: | 3,75 kg |
| Rozměry základny (š x h x v): | 406 x 298 x 427 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Množství (vnitřní karton): | 1 kusů |
| Podporované typy povrchu: | Parkety, Tvrdá podlaha, Linoleum, Koberec, Dlaždice |
| Detekce schodů: | Ano |
| Mokré stírání: | Ano |
| Objem zásobníku vody: | 0,15 l |
| Množství prachu (celkový): | 4 l |
| Množství prachu (vysavač): | 0,4 l |
| Zjištění překážky: | Ano |
| Typ kartáče: | Hlavní kartáč a boční kartáč |
| Obsah balení: | Robot, Nabíjecí a čisticí stanice, Napájecí kabel, Nástroj na čištění x 1, Prachový sáček x 2, Nádrž na vodu, Uživatelský manuál, Nástavec na mop, Boční kartáč |
| Frekvence pohybové interpolace: | 50 - 60 Hz |
