Bosch MCP72GPB citrusovač Plast, Nerezová ocel Černá, Průhledná
Kód: AGDBOSWYC0010Detailní popis produktu
Bosch MCP72GPB citrusovač Plast, Nerezová ocel Černá, Průhledná| Barva | Černá, Průsvitné, Bílá |
| Nádoba na džus | 1 l, Ano |
| Vhodný do myčky | Ano |
| Materiál | Nerezová ocel, Plast |
| Výška | 310 mm |
| Hmotnost | 1,86 kg |
| Šířka | 170 mm |
| Hloubka | 170 mm |
| Neobsahuje | Bisfenol A |
| Varování | Uchovávejte zařízení mimo dosah dětí., Před čištěním nebo údržbou přístroj vypněte., Přístroj neponořujte do vody ani jiných kapalin. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Citrus juicers |
|---|---|
| EAN: | 4242002996776 |
| Barva: | Černá, Průsvitné, Bílá |
| Nádoba na džus: | 1 l, Ano |
| Vhodný do myčky: | Ano |
| Materiál: | Nerezová ocel, Plast |
| Výška: | 310 mm |
| Hmotnost: | 1,86 kg |
| Šířka: | 170 mm |
| Hloubka: | 170 mm |
| Neobsahuje: | Bisfenol A |
| Varování: | Uchovávejte zařízení mimo dosah dětí., Před čištěním nebo údržbou přístroj vypněte., Přístroj neponořujte do vody ani jiných kapalin. |
