Vestavná pračka ELECTROLUX EW8F348SCI
Kód: AGDELCPRZ0013Detailní popis produktu
Vestavná pračka ELECTROLUX EW8F348SCI| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Spotřeba vody na cyklus | 44 l |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Energetická spotřeba na 100 cyklů | 47 kWh |
| Typ konektoru | Typ F |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Barva | Bílá |
| Barva dveří | Bílá |
| Barva podsvětlení | Bílá |
| Vestavěný displej | Ano |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Typ motoru | Bezkartáčový |
| Materiál bubnu | Nerezová ocel |
| Osvětlení displeje | Ano |
| Systém vkládání | Přední plnění |
| Skleněný průzor | Ano |
| Typ displeje | LED |
| Materiál vany | Plast |
| Uchycení dveří | Levý |
| Technologie převodníku | Ano |
| Přítok vody | Studený |
| Hmotnost | 75 kg |
| Hloubka | 540 mm |
| Šířka | 596 mm |
| Výška | 819 mm |
| Hloubka balení | 660 mm |
| Výška balení | 880 mm |
| Šířka balení | 620 mm |
| Časovač odloženého startu | Ano |
| Třída hlukových emisí | A |
| Úroveň hluku (při točení) | 69 dB |
| Maximální doba cyklu | 218 min |
| Nastavitelný počet otáček odstředění | Ano |
| Časovač | Ano |
| Maximální otáčky | 1400 ot/min |
| Nastavitelná teplota | Ano |
| NFC | Ne |
| Kapacita bubnu | 8 kg |
| Účinnost odstřeďování | B |
| Odložený start | 24 h |
| Wi-fi ovládání | Ne |
| Počet programů | 13 |
| Automatické vyvážení | Ano |
| Zbývající čas indikace | Ano |
| Tlačítko zap/vyp | Ano |
| LED indikátor průběhu programu | Ano |
| Bzučák | Ano |
| Varování | Pračka musí být instalována v souladu s pokyny k instalaci, aby se zabránilo riziku zaplavení., Nepřekračujte maximální náplň pračky. Spotřebič se nesmí rozebírat., Nedotýkejte se pračky mokrýma rukama, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 1375645 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Built-in washing machines |
|---|---|
| EAN: | 7332543983339 |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Spotřeba vody na cyklus: | 44 l |
| Třída energetické účinnosti: | A |
| Energetická spotřeba na 100 cyklů: | 47 kWh |
| Typ konektoru: | Typ F |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Barva: | Bílá |
| Barva dveří: | Bílá |
| Barva podsvětlení: | Bílá |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Umístění přístroje: | Vestavěné |
| Typ motoru: | Bezkartáčový |
| Materiál bubnu: | Nerezová ocel |
| Osvětlení displeje: | Ano |
| Systém vkládání: | Přední plnění |
| Skleněný průzor: | Ano |
| Typ displeje: | LED |
| Materiál vany: | Plast |
| Uchycení dveří: | Levý |
| Technologie převodníku: | Ano |
| Přítok vody: | Studený |
| Hmotnost: | 75 kg |
| Hloubka: | 540 mm |
| Šířka: | 596 mm |
| Výška: | 819 mm |
| Hloubka balení: | 660 mm |
| Výška balení: | 880 mm |
| Šířka balení: | 620 mm |
| Časovač odloženého startu: | Ano |
| Třída hlukových emisí: | A |
| Úroveň hluku (při točení): | 69 dB |
| Maximální doba cyklu: | 218 min |
| Nastavitelný počet otáček odstředění: | Ano |
| Časovač: | Ano |
| Maximální otáčky: | 1400 ot/min |
| Nastavitelná teplota: | Ano |
| NFC: | Ne |
| Kapacita bubnu: | 8 kg |
| Účinnost odstřeďování: | B |
| Odložený start: | 24 h |
| Wi-fi ovládání: | Ne |
| Počet programů: | 13 |
| Automatické vyvážení: | Ano |
| Zbývající čas indikace: | Ano |
| Tlačítko zap/vyp: | Ano |
| LED indikátor průběhu programu: | Ano |
| Bzučák: | Ano |
| Varování: | Pračka musí být instalována v souladu s pokyny k instalaci, aby se zabránilo riziku zaplavení., Nepřekračujte maximální náplň pračky. Spotřebič se nesmí rozebírat., Nedotýkejte se pračky mokrýma rukama, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 1375645 |
