Trouba ELECTROLUX LOC9P3XZ
Kód: AGDELCPIZ0232Detailní popis produktu
Trouba ELECTROLUX LOC9P3XZ| Spotřeba energie (s vynucenou konvekcí) | 0,52 kWh |
| Třída energetické účinnosti | A++ |
| Spotřeba energie (konvenční) | 0,93 kWh |
| Barva | Černá |
| Vestavěný displej | Ano |
| Materiál interiéru | Smalt |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Měkké uzavíratelné dveře | Ano |
| Otevírání dveří trouby | Vyklápěcí |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Uchycení dveří | Dolů |
| Barva rukojeti | Nerezová ocel |
| Materiál dvířek | Sklo |
| Délka šňůry | 1,5 m |
| Umístění ovládání | Čelní |
| Šířka | 594 mm |
| Hloubka | 569 mm |
| Výška | 594 mm |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Odkapávací tácek | Ano |
| Indikátor zbytkového tepla | Ano |
| Varování | Výrobek se během používání zahřívá - riziko popálení., Výrobek vyžaduje připojení k řádně instalované a uzemněné elektrické zásuvce., Nepoužívejte ve vlhkých prostorách - nebezpečí úrazu elektrickým proudem. |
| Vnitřní osvětlení | Ano |
| Chladicí ventilátor | Ano |
| Rychlé zahřátí | Ano |
| Typ trouby | Elektrický |
| Čistá kapacita trouby | 72 l |
| Konvekční vaření | Ano |
| Počet pecí | 1 |
| Vysávání | Pyrolytický |
| Funkce grilování | Ano |
| Konvenční vaření | Ano |
| Vaření v páře | Ano |
| Pomalé vaření | Ano |
| Spodní vyhřívání | Ano |
| Vyhřívání shora | Ano |
| Vrchní a spodní ohřev | Ano |
| Schopnost péci chleba | Ano |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2310545 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Built-in ovens |
|---|---|
| EAN: | 7333394109749 |
| Spotřeba energie (s vynucenou konvekcí): | 0,52 kWh |
| Třída energetické účinnosti: | A++ |
| Spotřeba energie (konvenční): | 0,93 kWh |
| Barva: | Černá |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Materiál interiéru: | Smalt |
| Typ ovládání: | Dotyk |
| Měkké uzavíratelné dveře: | Ano |
| Otevírání dveří trouby: | Vyklápěcí |
| Umístění přístroje: | Vestavěné |
| Uchycení dveří: | Dolů |
| Barva rukojeti: | Nerezová ocel |
| Materiál dvířek: | Sklo |
| Délka šňůry: | 1,5 m |
| Umístění ovládání: | Čelní |
| Šířka: | 594 mm |
| Hloubka: | 569 mm |
| Výška: | 594 mm |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Odkapávací tácek: | Ano |
| Indikátor zbytkového tepla: | Ano |
| Varování: | Výrobek se během používání zahřívá - riziko popálení., Výrobek vyžaduje připojení k řádně instalované a uzemněné elektrické zásuvce., Nepoužívejte ve vlhkých prostorách - nebezpečí úrazu elektrickým proudem. |
| Vnitřní osvětlení: | Ano |
| Chladicí ventilátor: | Ano |
| Rychlé zahřátí: | Ano |
| Typ trouby: | Elektrický |
| Čistá kapacita trouby: | 72 l |
| Konvekční vaření: | Ano |
| Počet pecí: | 1 |
| Vysávání: | Pyrolytický |
| Funkce grilování: | Ano |
| Konvenční vaření: | Ano |
| Vaření v páře: | Ano |
| Pomalé vaření: | Ano |
| Spodní vyhřívání: | Ano |
| Vyhřívání shora: | Ano |
| Vrchní a spodní ohřev: | Ano |
| Schopnost péci chleba: | Ano |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2310545 |
