MPM-63-BO-12 elektrická vestavná trouba černá
Kód: AGDMPMPIZ0022Detailní popis produktu
MPM-63-BO-12 elektrická vestavná trouba černá| Třída energetické účinnosti (stará) | A |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Příkon | 2000 W |
| Odnímatelné sklo dvířek | Ano |
| Vnitřní osvětlení | Ano |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Nastavitelná teplota | Ano |
| Chlazení dveří | Ano |
| Počet automatických programů | 3 |
| Barva | Černá |
| Konvekční vaření | Ano |
| Čistá kapacita trouby | 66 l |
| Chladné dveře | Ano |
| Šířka | 595 mm |
| Hmotnost | 32 kg |
| Výška | 595 mm |
| Hloubka | 610 mm |
| Tác | Ano |
| Varování | Výrobek vyžaduje připojení k řádně instalované a uzemněné elektrické zásuvce., Nepoužívejte ve vlhkých prostorách - nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Výrobek se během používání zahřívá - riziko popálení. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Built-in ovens |
|---|---|
| EAN: | 5901308013769 |
| Třída energetické účinnosti (stará): | A |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Příkon: | 2000 W |
| Odnímatelné sklo dvířek: | Ano |
| Vnitřní osvětlení: | Ano |
| Umístění přístroje: | Vestavěné |
| Nastavitelná teplota: | Ano |
| Chlazení dveří: | Ano |
| Počet automatických programů: | 3 |
| Barva: | Černá |
| Konvekční vaření: | Ano |
| Čistá kapacita trouby: | 66 l |
| Chladné dveře: | Ano |
| Šířka: | 595 mm |
| Hmotnost: | 32 kg |
| Výška: | 595 mm |
| Hloubka: | 610 mm |
| Tác: | Ano |
| Varování: | Výrobek vyžaduje připojení k řádně instalované a uzemněné elektrické zásuvce., Nepoužívejte ve vlhkých prostorách - nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Výrobek se během používání zahřívá - riziko popálení. |
