Mikrovlnná trouba ELECTROLUX LVM6E46Z
Kód: AGDELCKMZ0038Detailní popis produktu
Mikrovlnná trouba ELECTROLUX LVM6E46Z| Velikost otočného talíře | 36 cm |
| Bzučák | Ano |
| Typ hodin | Elektronický |
| Hodiny | Ano |
| Výkon grilu | 1750 W |
| Otočný talíř | Ano |
| Délka šňůry | 1,5 m |
| Vnitřní kapacita | 44 l |
| Typ produktu | Mikrovlnná trouba s grilem |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ displeje | LED |
| Dětský zámek | Ano |
| Barva | Černá |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Vnitřní osvětlení | Ano |
| Počet stupňů výkonu | 5 |
| Spotřeba | 2100 W |
| Instalační výška oddílu | 45 cm |
| Šířka | 595 mm |
| Výška | 455 mm |
| Hmotnost | 29 kg |
| Instalační šířka oddílu | 56 cm |
| Hloubka | 567 mm |
| Instalační hloubka oddílu | 55 cm |
| Hmotnost včetně balení | 31 kg |
| Vaření v páře | Ne |
| Automatické rozmrazování | Ano |
| Funkce grilování | Ano |
| Konvekční vaření | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Built-in microwaves |
|---|---|
| EAN: | 7333394119779 |
| Velikost otočného talíře: | 36 cm |
| Bzučák: | Ano |
| Typ hodin: | Elektronický |
| Hodiny: | Ano |
| Výkon grilu: | 1750 W |
| Otočný talíř: | Ano |
| Délka šňůry: | 1,5 m |
| Vnitřní kapacita: | 44 l |
| Typ produktu: | Mikrovlnná trouba s grilem |
| Umístění přístroje: | Vestavěné |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Typ displeje: | LED |
| Dětský zámek: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Typ ovládání: | Dotyk |
| Vnitřní osvětlení: | Ano |
| Počet stupňů výkonu: | 5 |
| Spotřeba: | 2100 W |
| Instalační výška oddílu: | 45 cm |
| Šířka: | 595 mm |
| Výška: | 455 mm |
| Hmotnost: | 29 kg |
| Instalační šířka oddílu: | 56 cm |
| Hloubka: | 567 mm |
| Instalační hloubka oddílu: | 55 cm |
| Hmotnost včetně balení: | 31 kg |
| Vaření v páře: | Ne |
| Automatické rozmrazování: | Ano |
| Funkce grilování: | Ano |
| Konvekční vaření: | Ne |
