Electrolux LMS4253TBK Černá Vestavěné 25 l 900 W
Kód: AGDELCKMZ0040Detailní popis produktu
Electrolux LMS4253TBK Černá Vestavěné 25 l 900 W| Barva | Černá |
| Počet stupňů výkonu | 5 |
| Výkon grilu | 1000 W |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Bzučák | Ano |
| Vnitřní kapacita | 25 l |
| Výkon trouby | 900 W |
| Otočný talíř | Ano |
| Velikost otočného talíře | 31,5 cm |
| Hloubka | 400 mm |
| Hmotnost | 18,8 kg |
| Výška | 388 mm |
| Šířka | 595 mm |
| Hmotnost včetně balení | 21,2 kg |
| Hloubka balení | 500 mm |
| Šířka balení | 653 mm |
| Výška balení | 466 mm |
| Automatické rozmrazování | Ano |
| Funkce grilování | Ano |
| Konvekční vaření | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Built-in microwaves |
|---|---|
| EAN: | 7333394155340 |
| Barva: | Černá |
| Počet stupňů výkonu: | 5 |
| Výkon grilu: | 1000 W |
| Typ ovládání: | Dotyk |
| Umístění přístroje: | Vestavěné |
| Bzučák: | Ano |
| Vnitřní kapacita: | 25 l |
| Výkon trouby: | 900 W |
| Otočný talíř: | Ano |
| Velikost otočného talíře: | 31,5 cm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Hmotnost: | 18,8 kg |
| Výška: | 388 mm |
| Šířka: | 595 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 21,2 kg |
| Hloubka balení: | 500 mm |
| Šířka balení: | 653 mm |
| Výška balení: | 466 mm |
| Automatické rozmrazování: | Ano |
| Funkce grilování: | Ano |
| Konvekční vaření: | Ne |
