Bosch Serie 8 BFL7221B1 mikrovlnná trouba Vestavěné Samostatná mikrovlnná trouba 21 l 900 W Černá
Kód: AGDBOSKMZ0047Detailní popis produktu
Bosch Serie 8 BFL7221B1 mikrovlnná trouba Vestavěné Samostatná mikrovlnná trouba 21 l 900 W Černá| Barva | Černá |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ produktu | Samostatná mikrovlnná trouba |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Hodiny | Ano |
| Otevírání dveří | Boční otevírání |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Vnitřní osvětlení | Ano |
| Typ hodin | Elektronický |
| Délka šňůry | 1,75 m |
| Vnitřní kapacita | 21 l |
| Technologie převodníku | Ano |
| Uchycení dveří | Levý |
| Výkon trouby | 900 W |
| Typ displeje | TFT |
| Počet stupňů výkonu | 5 |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Typ konektoru | Typ F |
| Spotřeba | 1220 W |
| Hloubka | 594 mm |
| Šířka | 382 mm |
| Výška | 318 mm |
| Hmotnost | 16,9 kg |
| Instalační výška oddílu | 36,2 cm |
| Instalační hloubka oddílu | 30 cm |
| Instalační šířka oddílu | 56 cm |
| Funkce grilování | Ne |
| Gril | Ne |
| Počet rozmrazovacích programů | 3 |
| Počet varných programů | 4 |
| Vaření v páře | Ne |
| Typ žárovky | LED |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Built-in microwaves |
|---|---|
| EAN: | 4242005319985 |
| Barva: | Černá |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Typ produktu: | Samostatná mikrovlnná trouba |
| Umístění přístroje: | Vestavěné |
| Hodiny: | Ano |
| Otevírání dveří: | Boční otevírání |
| Typ ovládání: | Dotyk |
| Vnitřní osvětlení: | Ano |
| Typ hodin: | Elektronický |
| Délka šňůry: | 1,75 m |
| Vnitřní kapacita: | 21 l |
| Technologie převodníku: | Ano |
| Uchycení dveří: | Levý |
| Výkon trouby: | 900 W |
| Typ displeje: | TFT |
| Počet stupňů výkonu: | 5 |
| Vstupní střídavé napětí: | 220-240 V |
| Typ konektoru: | Typ F |
| Spotřeba: | 1220 W |
| Hloubka: | 594 mm |
| Šířka: | 382 mm |
| Výška: | 318 mm |
| Hmotnost: | 16,9 kg |
| Instalační výška oddílu: | 36,2 cm |
| Instalační hloubka oddílu: | 30 cm |
| Instalační šířka oddílu: | 56 cm |
| Funkce grilování: | Ne |
| Gril: | Ne |
| Počet rozmrazovacích programů: | 3 |
| Počet varných programů: | 4 |
| Vaření v páře: | Ne |
| Typ žárovky: | LED |
