Bosch Serie 2 BFL623MB3 mikrovlnná trouba Černá Samostatná mikrovlnná trouba Vestavěné 20 l 800 W
Kód: AGDBOSKMZ0058Detailní popis produktu
Bosch Serie 2 BFL623MB3 mikrovlnná trouba Černá Samostatná mikrovlnná trouba Vestavěné 20 l 800 W| Barva | Černá |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Vestavěný displej | Ano |
| Vnitřní povrch | Lak |
| Délka šňůry | 1,3 m |
| Typ časovače | Digitální |
| Vnitřní kapacita | 20 l |
| Typ ovládání | Knoflík, Otočné |
| Typ produktu | Samostatná mikrovlnná trouba |
| Dětský zámek | Ne |
| Časovač | Ano |
| Typ displeje | LED |
| Počet stupňů výkonu | 5 |
| Vnitřní osvětlení | Ano |
| Teplotní senzor | Ne |
| Senzor hmostnosti | Ne |
| Funkce zapékání | Ne |
| Typ hodin | Elektronický |
| Senzor vlhkosti | Ne |
| Systém otevírání dvířek | Tlačítko |
| Velikost otočného talíře | 27 cm |
| Otočný talíř | Ano |
| Hodiny | Ano |
| Výkon trouby | 800 W |
| Bzučák | Ano |
| Technologie převodníku | Ne |
| Uchycení dveří | Levý |
| Materiál dvířek | Sklo |
| Spotřeba | 1270 W |
| Proud | 10 A |
| Vstupní střídavé napětí | 220-230 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Hmotnost | 13,4 kg |
| Instalační hloubka oddílu | 32 cm |
| Šířka | 595 mm |
| Instalační šířka oddílu | 56 cm |
| Hloubka | 335 mm |
| Instalační výška oddílu | 36,2 cm |
| Instalační výška (min) | 36,5 cm |
| Výška | 382 mm |
| Hloubka balení | 680 mm |
| Hmotnost včetně balení | 16,1 kg |
| Šířka balení | 408 mm |
| Výška balení | 362 mm |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
| Kuchařka | Ne |
| Perforovaná forma součástí balení | Ne |
| Funkce grilování | Ne |
| Konvekční vaření | Ne |
| Počet automatických programů | 7 |
| Automatické rozmrazování | Ano |
| Vaření v páře | Ne |
| Funkce automatického vaření | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Built-in microwaves |
|---|---|
| EAN: | 4242005291236 |
| Barva: | Černá |
| Umístění přístroje: | Vestavěné |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Lak |
| Délka šňůry: | 1,3 m |
| Typ časovače: | Digitální |
| Vnitřní kapacita: | 20 l |
| Typ ovládání: | Knoflík, Otočné |
| Typ produktu: | Samostatná mikrovlnná trouba |
| Dětský zámek: | Ne |
| Časovač: | Ano |
| Typ displeje: | LED |
| Počet stupňů výkonu: | 5 |
| Vnitřní osvětlení: | Ano |
| Teplotní senzor: | Ne |
| Senzor hmostnosti: | Ne |
| Funkce zapékání: | Ne |
| Typ hodin: | Elektronický |
| Senzor vlhkosti: | Ne |
| Systém otevírání dvířek: | Tlačítko |
| Velikost otočného talíře: | 27 cm |
| Otočný talíř: | Ano |
| Hodiny: | Ano |
| Výkon trouby: | 800 W |
| Bzučák: | Ano |
| Technologie převodníku: | Ne |
| Uchycení dveří: | Levý |
| Materiál dvířek: | Sklo |
| Spotřeba: | 1270 W |
| Proud: | 10 A |
| Vstupní střídavé napětí: | 220-230 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| Hmotnost: | 13,4 kg |
| Instalační hloubka oddílu: | 32 cm |
| Šířka: | 595 mm |
| Instalační šířka oddílu: | 56 cm |
| Hloubka: | 335 mm |
| Instalační výška oddílu: | 36,2 cm |
| Instalační výška (min): | 36,5 cm |
| Výška: | 382 mm |
| Hloubka balení: | 680 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 16,1 kg |
| Šířka balení: | 408 mm |
| Výška balení: | 362 mm |
| Záruční doba: | 2 rok/roky |
| Kuchařka: | Ne |
| Perforovaná forma součástí balení: | Ne |
| Funkce grilování: | Ne |
| Konvekční vaření: | Ne |
| Počet automatických programů: | 7 |
| Automatické rozmrazování: | Ano |
| Vaření v páře: | Ne |
| Funkce automatického vaření: | Ano |
