Beko BMGB20212B Vestavěné Mikrovlnná trouba s grilem 20 l 800 W Černá
Kód: AGDBEKKMZ0015Detailní popis produktu
Beko BMGB20212B Vestavěné Mikrovlnná trouba s grilem 20 l 800 W Černá| Výkon grilu | 1000 W |
| Barva dveří | Černá |
| Typ displeje | LED |
| Časovač | Ano |
| Dětský zámek | Ano |
| Vnitřní osvětlení | Ano |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ časovače | Digitální |
| Výkon trouby | 800 W |
| Otočný talíř | Ano |
| Systém otevírání dvířek | Tlačítko |
| Počet stupňů výkonu | 5 |
| Vnitřní kapacita | 20 l |
| Typ produktu | Mikrovlnná trouba s grilem |
| Otevírání dveří | Boční otevírání |
| Barva | Černá |
| Typ ovládání | Knoflíky, Otočné |
| Velikost otočného talíře | 31,5 cm |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Uchycení dveří | Levý |
| Spotřeba | 1450 W |
| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Hmotnost | 18,5 kg |
| Hloubka | 400 mm |
| Šířka | 595 mm |
| Hloubka balení | 653 mm |
| Hmotnost včetně balení | 20,5 kg |
| Šířka balení | 500 mm |
| Výška balení | 466 mm |
| Výška | 388 mm |
| Varování | Nepoužívejte spotřebič, pokud je poškozený, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem nebo požáru., Používejte pouze nádobí vhodné pro mikrovlnné trouby, abyste předešli riziku požáru nebo výbuchu., Ujistěte se, že je mikrovlnná trouba správně nainstalována a správně větrána. |
| Funkce automatického vaření | Ano |
| Počet automatických programů | 8 |
| Automatické rozmrazování | Ano |
| Funkce grilování | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Built-in microwaves |
|---|---|
| EAN: | 8690842400759 |
| Výkon grilu: | 1000 W |
| Barva dveří: | Černá |
| Typ displeje: | LED |
| Časovač: | Ano |
| Dětský zámek: | Ano |
| Vnitřní osvětlení: | Ano |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Typ časovače: | Digitální |
| Výkon trouby: | 800 W |
| Otočný talíř: | Ano |
| Systém otevírání dvířek: | Tlačítko |
| Počet stupňů výkonu: | 5 |
| Vnitřní kapacita: | 20 l |
| Typ produktu: | Mikrovlnná trouba s grilem |
| Otevírání dveří: | Boční otevírání |
| Barva: | Černá |
| Typ ovládání: | Knoflíky, Otočné |
| Velikost otočného talíře: | 31,5 cm |
| Umístění přístroje: | Vestavěné |
| Uchycení dveří: | Levý |
| Spotřeba: | 1450 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 230 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| Hmotnost: | 18,5 kg |
| Hloubka: | 400 mm |
| Šířka: | 595 mm |
| Hloubka balení: | 653 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 20,5 kg |
| Šířka balení: | 500 mm |
| Výška balení: | 466 mm |
| Výška: | 388 mm |
| Varování: | Nepoužívejte spotřebič, pokud je poškozený, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem nebo požáru., Používejte pouze nádobí vhodné pro mikrovlnné trouby, abyste předešli riziku požáru nebo výbuchu., Ujistěte se, že je mikrovlnná trouba správně nainstalována a správně větrána. |
| Funkce automatického vaření: | Ano |
| Počet automatických programů: | 8 |
| Automatické rozmrazování: | Ano |
| Funkce grilování: | Ano |
