Indukční varná deska Taurus Darkfire s nastavitelnými zónami
Kód: AGDTAUPGZ0005Detailní popis produktu
Indukční varná deska Taurus Darkfire s nastavitelnými zónami| Barva | Černá |
| Umístění přístroje | Pracovní deska |
| Zdroj varné zóny 1 | Elektrický |
| Umístění varné zóny 1 | Uprostřed |
| Typ varné desky | Indukční varná deska se zónami |
| Výkon varné zóny 1 | 2000 W |
| Typ varné zóny 1 | Pravidelný |
| Průměr varné zóny 1 | 200 mm |
| Tvar varné zóny 1 | Kulatý |
| Šířka varné desky | 29 cm |
| Hloubka | 365 mm |
| Výška | 45 mm |
| Šířka | 290 mm |
| Běžná varná zóna | 2000 W |
| Teplotní rozsah | 60 - 240 °C |
| Zabezpečení proti přehřátí | Ano |
| Vestavěný displej | Ano |
| Časovač | Ano |
| Protiskluzové nožky | Ano |
| Umístění ovládání | Horní přední |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Rodičovský zámek | Ano |
| Maximální doba dušení | 3 h |
| Varování | Zabraňte kontaktu vody s elektrickými součástmi a kabely., Nenechávejte zařízení zapnuté bez dozoru., Používejte v souladu s návodem k obsluze a bezpečnostními pokyny. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Built-in hot plates |
|---|---|
| EAN: | 8414234746702 |
| Barva: | Černá |
| Umístění přístroje: | Pracovní deska |
| Zdroj varné zóny 1: | Elektrický |
| Umístění varné zóny 1: | Uprostřed |
| Typ varné desky: | Indukční varná deska se zónami |
| Výkon varné zóny 1: | 2000 W |
| Typ varné zóny 1: | Pravidelný |
| Průměr varné zóny 1: | 200 mm |
| Tvar varné zóny 1: | Kulatý |
| Šířka varné desky: | 29 cm |
| Hloubka: | 365 mm |
| Výška: | 45 mm |
| Šířka: | 290 mm |
| Běžná varná zóna: | 2000 W |
| Teplotní rozsah: | 60 - 240 °C |
| Zabezpečení proti přehřátí: | Ano |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Časovač: | Ano |
| Protiskluzové nožky: | Ano |
| Umístění ovládání: | Horní přední |
| Typ ovládání: | Dotyk |
| Rodičovský zámek: | Ano |
| Maximální doba dušení: | 3 h |
| Varování: | Zabraňte kontaktu vody s elektrickými součástmi a kabely., Nenechávejte zařízení zapnuté bez dozoru., Používejte v souladu s návodem k obsluze a bezpečnostními pokyny. |
