Indukční varná deska Amica PIDH6141PHTSUN 3.0 bílá
Kód: AGDAMIPGZ0200Detailní popis produktu
Indukční varná deska Amica PIDH6141PHTSUN 3.0 bílá| Maximální výkon | 7350 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Umístění varné zóny 2 | Levý přední |
| Tvar varné zóny 3 | Čtverec |
| Výkon varné zóny 4 | 2500 W |
| Tvar varné zóny 1 | Kulatý |
| Zdroj varné zóny 1 | Elektrický |
| Zdroj varné zóny 3 | Elektrický |
| Umístění varné zóny 3 | Vpravo vzadu |
| Typ varné zóny 4 | Pravidelný |
| Typ varné zóny 3 | Pravidelný |
| Umístění varné zóny 4 | Vpravo vepředu |
| Zdroj varné zóny 4 | Elektrický |
| Výkon varné zóny 3 | 2500 W |
| Barva | Bílá |
| Počet elektrických varných zón | 4 zóna/zón |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2 | Elektrický |
| Umístění varné zóny 1 | Levá zadní část |
| Typ varné desky | Indukční varná deska se zónami |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Tvar varné zóny 2 | Kulatý |
| Typ varné zóny 2 | Velký |
| Tvar varné zóny 4 | Čtverec |
| Výkon varné zóny 1 | 2100 W |
| Typ varné zóny 1 | Střední |
| Materiál povrchu | Keramický |
| Výkon varné zóny 2 | 3000 W |
| Šířka | 592 mm |
| Výška | 49 mm |
| Hloubka | 522 mm |
| Čistá hmotnost (vnitřní karton) | 6,7 kg |
| Hloubka balení | 700 mm |
| Výška balení | 125 mm |
| Šířka balení | 680 mm |
| Hrubá hmotnost (vnitřní karton) | 7,9 kg |
| Počet úrovní výkonu | 14 |
| Funkce udržování teploty | Ano |
| Rychlé zahřátí | Ano |
| Počet funkcí Boost | 4 |
| Automatické programy | Ano |
| Detekce pánve | Ano |
| Lze kombinovat s dalšími varnými zónami | Ano |
| Počet kombinovatelných varných zón | 1 |
| Indikátor zbytkového tepla | Ano |
| Vestavěný displej | Ano |
| Počet varných programů | 3 |
| Pauza | Ano |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Typ časovače | Digitální |
| Automatické ovládání zapnutí/vypnutí | Ano |
| Časovač | Ano |
| Dětský zámek | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Built-in hot plates |
|---|---|
| EAN: | 5906006216337 |
| Maximální výkon: | 7350 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Umístění varné zóny 2: | Levý přední |
| Tvar varné zóny 3: | Čtverec |
| Výkon varné zóny 4: | 2500 W |
| Tvar varné zóny 1: | Kulatý |
| Zdroj varné zóny 1: | Elektrický |
| Zdroj varné zóny 3: | Elektrický |
| Umístění varné zóny 3: | Vpravo vzadu |
| Typ varné zóny 4: | Pravidelný |
| Typ varné zóny 3: | Pravidelný |
| Umístění varné zóny 4: | Vpravo vepředu |
| Zdroj varné zóny 4: | Elektrický |
| Výkon varné zóny 3: | 2500 W |
| Barva: | Bílá |
| Počet elektrických varných zón: | 4 zóna/zón |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2: | Elektrický |
| Umístění varné zóny 1: | Levá zadní část |
| Typ varné desky: | Indukční varná deska se zónami |
| Umístění přístroje: | Vestavěné |
| Tvar varné zóny 2: | Kulatý |
| Typ varné zóny 2: | Velký |
| Tvar varné zóny 4: | Čtverec |
| Výkon varné zóny 1: | 2100 W |
| Typ varné zóny 1: | Střední |
| Materiál povrchu: | Keramický |
| Výkon varné zóny 2: | 3000 W |
| Šířka: | 592 mm |
| Výška: | 49 mm |
| Hloubka: | 522 mm |
| Čistá hmotnost (vnitřní karton): | 6,7 kg |
| Hloubka balení: | 700 mm |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 680 mm |
| Hrubá hmotnost (vnitřní karton): | 7,9 kg |
| Počet úrovní výkonu: | 14 |
| Funkce udržování teploty: | Ano |
| Rychlé zahřátí: | Ano |
| Počet funkcí Boost: | 4 |
| Automatické programy: | Ano |
| Detekce pánve: | Ano |
| Lze kombinovat s dalšími varnými zónami: | Ano |
| Počet kombinovatelných varných zón: | 1 |
| Indikátor zbytkového tepla: | Ano |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Počet varných programů: | 3 |
| Pauza: | Ano |
| Typ ovládání: | Dotyk |
| Typ časovače: | Digitální |
| Automatické ovládání zapnutí/vypnutí: | Ano |
| Časovač: | Ano |
| Dětský zámek: | Ano |
