Electrolux Serie 700 EIS82453IZ Černá Vestavěné 80 cm Indukční varná deska se zónami 4 zóna/zón
Kód: AGDELCPGZ0234Detailní popis produktu
Electrolux Serie 700 EIS82453IZ Černá Vestavěné 80 cm Indukční varná deska se zónami 4 zóna/zón| Příkon (plyn) | 0 W |
| Příkon (elektřina) | 7350 W |
| Typ varné desky | Indukční varná deska se zónami |
| Materiál povrchu | Sklokeramický |
| Zdroj varné zóny 3 | Elektrický |
| Počet plynových varných zón | 0 zóna/zón |
| Barva kontrolního panelu | Černá |
| Počet elektrických varných zón | 4 zóna/zón |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2 | Elektrický |
| Zdroj varné zóny 1 | Elektrický |
| Barva | Černá |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Tvar varné zóny 2 | Kulatý |
| Počet varných zón | 4 zóna/zón |
| Tvar varné zóny 1 | Kulatý |
| Šířka varné desky | 80 cm |
| Tvar varné zóny 3 | Kulatý |
| Tvar varné zóny 4 | Kulatý |
| Zdroj varné zóny 4 | Elektrický |
| Šířka | 770 mm |
| Hmotnost | 11,6 kg |
| Hloubka | 510 mm |
| Funkce Hob²Hood | Ano |
| Umístění ovládání | Čelní |
| Typ ovládání | Posuvník, Dotyk |
| Časovač | Ano |
| Dětský zámek | Ano |
| Vestavěný displej | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Zabudovaná kapuce | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Built-in hot plates |
|---|---|
| EAN: | 7333394049427 |
| Příkon (plyn): | 0 W |
| Příkon (elektřina): | 7350 W |
| Typ varné desky: | Indukční varná deska se zónami |
| Materiál povrchu: | Sklokeramický |
| Zdroj varné zóny 3: | Elektrický |
| Počet plynových varných zón: | 0 zóna/zón |
| Barva kontrolního panelu: | Černá |
| Počet elektrických varných zón: | 4 zóna/zón |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2: | Elektrický |
| Zdroj varné zóny 1: | Elektrický |
| Barva: | Černá |
| Umístění přístroje: | Vestavěné |
| Tvar varné zóny 2: | Kulatý |
| Počet varných zón: | 4 zóna/zón |
| Tvar varné zóny 1: | Kulatý |
| Šířka varné desky: | 80 cm |
| Tvar varné zóny 3: | Kulatý |
| Tvar varné zóny 4: | Kulatý |
| Zdroj varné zóny 4: | Elektrický |
| Šířka: | 770 mm |
| Hmotnost: | 11,6 kg |
| Hloubka: | 510 mm |
| Funkce Hob²Hood: | Ano |
| Umístění ovládání: | Čelní |
| Typ ovládání: | Posuvník, Dotyk |
| Časovač: | Ano |
| Dětský zámek: | Ano |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Zabudovaná kapuce: | Ne |
