Electrolux EIV83443CT Černá Vestavěné 78 cm Indukční varná deska se zónami 4 zóna/zón
Kód: AGDELCPGZ0243Detailní popis produktu
Electrolux EIV83443CT Černá Vestavěné 78 cm Indukční varná deska se zónami 4 zóna/zón| Příkon (elektřina) | 7200 W |
| Zdroj varné zóny 1 | Elektrický |
| Průměr varné zóny 3 | 145 mm |
| Typ varné zóny 2 | Velký |
| Materiál povrchu | Sklokeramický |
| Průměr varné zóny 2 | 210 mm |
| Barva | Černá |
| Umístění varné zóny 2 | Levý přední |
| Větší intenzita varné zóny 1 | 3200 W |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Výkon varné zóny 2 | 2300 W |
| Zvýšení výkonu varné zóny 3 | 2500 W |
| Výkon varné zóny 3 | 1400 W |
| Výkon varné zóny 4 | 2300 W |
| Typ varné zóny 1 | Velký |
| Šířka varné desky | 78 cm |
| Průměr varné zóny 4 | 240 mm |
| Typ varné zóny 4 | Extra velké |
| Výkon varné zóny 1 | 2300 W |
| Umístění varné zóny 3 | Uprostřed vpředu |
| Typ varné desky | Indukční varná deska se zónami |
| Počet varných zón | 4 zóna/zón |
| Zdroj varné zóny 4 | Elektrický |
| Umístění varné zóny 1 | Levá zadní část |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2 | Elektrický |
| Počet elektrických varných zón | 4 zóna/zón |
| Prodlužovací zóna | Ano |
| Zvýšení výkonu varné zóny 2 | 3200 W |
| Umístění varné zóny 4 | Vpravo vzadu |
| Zdroj varné zóny 3 | Elektrický |
| Průměr varné zóny 1 | 210 mm |
| Zvýšení výkonu varné zóny 4 | 3600 W |
| Hmotnost | 11,6 kg |
| Šířka | 780 mm |
| Hloubka | 520 mm |
| Instalační šířka oddílu | 75 cm |
| Šířka balení | 868 mm |
| Výška balení | 118 mm |
| Hloubka balení | 600 mm |
| Funkce mostu | Ano |
| Funkce Boost | Ano |
| Funkce Hob²Hood | Ano |
| Indikátor zbytkového tepla | Ano |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Časovač | Ano |
| Dětský zámek | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Built-in hot plates |
|---|---|
| EAN: | 7333394124339 |
| Příkon (elektřina): | 7200 W |
| Zdroj varné zóny 1: | Elektrický |
| Průměr varné zóny 3: | 145 mm |
| Typ varné zóny 2: | Velký |
| Materiál povrchu: | Sklokeramický |
| Průměr varné zóny 2: | 210 mm |
| Barva: | Černá |
| Umístění varné zóny 2: | Levý přední |
| Větší intenzita varné zóny 1: | 3200 W |
| Umístění přístroje: | Vestavěné |
| Výkon varné zóny 2: | 2300 W |
| Zvýšení výkonu varné zóny 3: | 2500 W |
| Výkon varné zóny 3: | 1400 W |
| Výkon varné zóny 4: | 2300 W |
| Typ varné zóny 1: | Velký |
| Šířka varné desky: | 78 cm |
| Průměr varné zóny 4: | 240 mm |
| Typ varné zóny 4: | Extra velké |
| Výkon varné zóny 1: | 2300 W |
| Umístění varné zóny 3: | Uprostřed vpředu |
| Typ varné desky: | Indukční varná deska se zónami |
| Počet varných zón: | 4 zóna/zón |
| Zdroj varné zóny 4: | Elektrický |
| Umístění varné zóny 1: | Levá zadní část |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2: | Elektrický |
| Počet elektrických varných zón: | 4 zóna/zón |
| Prodlužovací zóna: | Ano |
| Zvýšení výkonu varné zóny 2: | 3200 W |
| Umístění varné zóny 4: | Vpravo vzadu |
| Zdroj varné zóny 3: | Elektrický |
| Průměr varné zóny 1: | 210 mm |
| Zvýšení výkonu varné zóny 4: | 3600 W |
| Hmotnost: | 11,6 kg |
| Šířka: | 780 mm |
| Hloubka: | 520 mm |
| Instalační šířka oddílu: | 75 cm |
| Šířka balení: | 868 mm |
| Výška balení: | 118 mm |
| Hloubka balení: | 600 mm |
| Funkce mostu: | Ano |
| Funkce Boost: | Ano |
| Funkce Hob²Hood: | Ano |
| Indikátor zbytkového tepla: | Ano |
| Typ ovládání: | Dotyk |
| Časovač: | Ano |
| Dětský zámek: | Ano |
