Electrolux EIV83443BW varná deska Bílá Vestavěné Indukční varná deska se zónami 4 zóna/zón
Kód: AGDELCPGZ0187Detailní popis produktu
Electrolux EIV83443BW varná deska Bílá Vestavěné Indukční varná deska se zónami 4 zóna/zón| Příkon (elektřina) | 7200 W |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Zvýšení výkonu varné zóny 4 | 3600 W |
| Typ varné zóny 3 | Mírný var |
| Větší intenzita varné zóny 1 | 3200 W |
| Zdroj varné zóny 1 | Elektrický |
| Průměr varné zóny 1 | 210 mm |
| Umístění varné zóny 4 | Vpravo vzadu |
| Zdroj varné zóny 3 | Elektrický |
| Tvar varné zóny 2 | Obdélníkový |
| Zvýšení výkonu varné zóny 3 | 2500 W |
| Počet flexibilních varných zón | 1 zóna/zón |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Typ varné desky | Indukční varná deska se zónami |
| Průměr varné zóny 3 | 145 mm |
| Výkon varné zóny 4 | 2300 W |
| Výkon varné zóny 3 | 1400 W |
| Typ varné zóny 1 | Velký |
| Umístění varné zóny 2 | Levý přední |
| Umístění varné zóny 1 | Levá zadní část |
| Zvýšení výkonu varné zóny 2 | 3200 W |
| Tvar varné zóny 1 | Obdélníkový |
| Typ varné zóny 2 | Velký |
| Tvar varné zóny 4 | Kulatý |
| Barva | Bílá |
| Počet elektrických varných zón | 4 zóna/zón |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2 | Elektrický |
| Zdroj varné zóny 4 | Elektrický |
| Tvar varné zóny 3 | Kulatý |
| Materiál mřížky sporáku | Litina |
| Průměr varné zóny 4 | 240 mm |
| Umístění varné zóny 3 | Vpředu uprostřed |
| Kombinovaná zóna | Ano |
| Materiál povrchu | Sklokeramický |
| Typ varné zóny 4 | Extra velké |
| Průměr varné zóny 2 | 210 mm |
| Počet varných zón | 4 zóna/zón |
| Výkon varné zóny 1 | 2300 W |
| Výkon varné zóny 2 | 2300 W |
| Prodlužovací zóna | Ano |
| Hloubka | 520 mm |
| Instalační šířka oddílu | 7,51 m |
| Výška | 23 mm |
| Výška balení | 118 mm |
| Instalační hloubka oddílu | 49,1 cm |
| Hmotnost | 12,8 kg |
| Výška pod pracovní deskou | 4,4 cm |
| Šířka balení | 868 mm |
| Šířka | 780 mm |
| Délka šňůry | 1,5 m |
| Hmotnost včetně balení | 14 kg |
| Hloubka balení | 600 mm |
| Funkce Boost | Ano |
| Funkce Hob²Hood | Ano |
| Funkce mostu | Ano |
| Funkce Stop & Go | Ano |
| Časovač | Ano |
| Dětský zámek | Ano |
| Indikátor zbytkového tepla | Ano |
| Vestavěný displej | Ano |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Umístění ovládání | Horní přední |
| Automatické vypnutí | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Built-in hot plates |
|---|---|
| EAN: | 7332543622573 |
| Příkon (elektřina): | 7200 W |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Zvýšení výkonu varné zóny 4: | 3600 W |
| Typ varné zóny 3: | Mírný var |
| Větší intenzita varné zóny 1: | 3200 W |
| Zdroj varné zóny 1: | Elektrický |
| Průměr varné zóny 1: | 210 mm |
| Umístění varné zóny 4: | Vpravo vzadu |
| Zdroj varné zóny 3: | Elektrický |
| Tvar varné zóny 2: | Obdélníkový |
| Zvýšení výkonu varné zóny 3: | 2500 W |
| Počet flexibilních varných zón: | 1 zóna/zón |
| Umístění přístroje: | Vestavěné |
| Typ varné desky: | Indukční varná deska se zónami |
| Průměr varné zóny 3: | 145 mm |
| Výkon varné zóny 4: | 2300 W |
| Výkon varné zóny 3: | 1400 W |
| Typ varné zóny 1: | Velký |
| Umístění varné zóny 2: | Levý přední |
| Umístění varné zóny 1: | Levá zadní část |
| Zvýšení výkonu varné zóny 2: | 3200 W |
| Tvar varné zóny 1: | Obdélníkový |
| Typ varné zóny 2: | Velký |
| Tvar varné zóny 4: | Kulatý |
| Barva: | Bílá |
| Počet elektrických varných zón: | 4 zóna/zón |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2: | Elektrický |
| Zdroj varné zóny 4: | Elektrický |
| Tvar varné zóny 3: | Kulatý |
| Materiál mřížky sporáku: | Litina |
| Průměr varné zóny 4: | 240 mm |
| Umístění varné zóny 3: | Vpředu uprostřed |
| Kombinovaná zóna: | Ano |
| Materiál povrchu: | Sklokeramický |
| Typ varné zóny 4: | Extra velké |
| Průměr varné zóny 2: | 210 mm |
| Počet varných zón: | 4 zóna/zón |
| Výkon varné zóny 1: | 2300 W |
| Výkon varné zóny 2: | 2300 W |
| Prodlužovací zóna: | Ano |
| Hloubka: | 520 mm |
| Instalační šířka oddílu: | 7,51 m |
| Výška: | 23 mm |
| Výška balení: | 118 mm |
| Instalační hloubka oddílu: | 49,1 cm |
| Hmotnost: | 12,8 kg |
| Výška pod pracovní deskou: | 4,4 cm |
| Šířka balení: | 868 mm |
| Šířka: | 780 mm |
| Délka šňůry: | 1,5 m |
| Hmotnost včetně balení: | 14 kg |
| Hloubka balení: | 600 mm |
| Funkce Boost: | Ano |
| Funkce Hob²Hood: | Ano |
| Funkce mostu: | Ano |
| Funkce Stop & Go: | Ano |
| Časovač: | Ano |
| Dětský zámek: | Ano |
| Indikátor zbytkového tepla: | Ano |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Typ ovládání: | Dotyk |
| Umístění ovládání: | Horní přední |
| Automatické vypnutí: | Ano |
