Electrolux EIV64453 Černá Vestavěné 60 cm Indukční varná deska se zónami 4 zóna/zón
Kód: AGDELCPGZ0252Detailní popis produktu
Electrolux EIV64453 Černá Vestavěné 60 cm Indukční varná deska se zónami 4 zóna/zón| Vstupní střídavé napětí | 220-240/400 2N |
| Příkon (elektřina) | 7350 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Příkon (plyn) | 0 W |
| Materiál povrchu | Sklokeramický |
| Barva | Černá |
| Počet elektrických varných zón | 4 zóna/zón |
| Typ varné desky | Indukční varná deska se zónami |
| Počet plynových varných zón | 0 zóna/zón |
| Počet varných zón | 4 zóna/zón |
| Větší intenzita varné zóny 1 | 3200 W |
| Zvýšení výkonu flexibilní varné zóny 1 | 3200 W |
| Tvar varné zóny 3 | Kulatý |
| Flexibilní velikost varné zóny 1 (š × h) | 105 x 105 mm |
| Průměr varné zóny 1 | 265 mm |
| Průměr varné zóny 2 | 265 mm |
| Zdroj varné zóny 1 | Elektrický |
| Průměr varné zóny 3 | 105 mm |
| Zvýšení výkonu varné zóny 3 | 3200 W |
| Tvar varné zóny 1 | Kulatý |
| Zdroj varné zóny 3 | Elektrický |
| Prodlužovací zóna | Ano |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2 | Elektrický |
| Umístění varné zóny 2 | Vpravo vzadu |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Výkon varné zóny 3 | 2300 W |
| Barva kontrolního panelu | Černá |
| Výkon varné zóny 1 | 2300 W |
| Šířka varné desky | 60 cm |
| Tvar varné zóny 2 | Kulatý |
| Počet flexibilních varných zón | 1 zóna/zón |
| Umístění varné zóny 1 | Vpravo vepředu |
| Zvýšení výkonu varné zóny 2 | 3200 W |
| Výkon varné zóny 2 | 2300 W |
| Hmotnost | 12,1 kg |
| Hloubka | 520 mm |
| Šířka | 590 mm |
| Šířka balení | 678 mm |
| Výška balení | 118 mm |
| Hmotnost včetně balení | 12,9 kg |
| Hloubka balení | 600 mm |
| Objem balení | 48010 cm³ |
| Certifikáty shody | UL, CE |
| Funkce Hob²Hood | Ano |
| Certifikace | CE|DEMKO|WABE|UL|STAR |
| Umístění ovládání | Čelní |
| Časovač | Ano |
| Dětský zámek | Ano |
| Typ časovače | Digitální |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Vestavěný displej | Ano |
| Indikátor zbytkového tepla | Ano |
| Bzučák | Ano |
| Zabudovaná kapuce | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Built-in hot plates |
|---|---|
| EAN: | 7333394032191 |
| Vstupní střídavé napětí: | 220-240/400 2N |
| Příkon (elektřina): | 7350 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| Příkon (plyn): | 0 W |
| Materiál povrchu: | Sklokeramický |
| Barva: | Černá |
| Počet elektrických varných zón: | 4 zóna/zón |
| Typ varné desky: | Indukční varná deska se zónami |
| Počet plynových varných zón: | 0 zóna/zón |
| Počet varných zón: | 4 zóna/zón |
| Větší intenzita varné zóny 1: | 3200 W |
| Zvýšení výkonu flexibilní varné zóny 1: | 3200 W |
| Tvar varné zóny 3: | Kulatý |
| Flexibilní velikost varné zóny 1 (š × h): | 105 x 105 mm |
| Průměr varné zóny 1: | 265 mm |
| Průměr varné zóny 2: | 265 mm |
| Zdroj varné zóny 1: | Elektrický |
| Průměr varné zóny 3: | 105 mm |
| Zvýšení výkonu varné zóny 3: | 3200 W |
| Tvar varné zóny 1: | Kulatý |
| Zdroj varné zóny 3: | Elektrický |
| Prodlužovací zóna: | Ano |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2: | Elektrický |
| Umístění varné zóny 2: | Vpravo vzadu |
| Umístění přístroje: | Vestavěné |
| Výkon varné zóny 3: | 2300 W |
| Barva kontrolního panelu: | Černá |
| Výkon varné zóny 1: | 2300 W |
| Šířka varné desky: | 60 cm |
| Tvar varné zóny 2: | Kulatý |
| Počet flexibilních varných zón: | 1 zóna/zón |
| Umístění varné zóny 1: | Vpravo vepředu |
| Zvýšení výkonu varné zóny 2: | 3200 W |
| Výkon varné zóny 2: | 2300 W |
| Hmotnost: | 12,1 kg |
| Hloubka: | 520 mm |
| Šířka: | 590 mm |
| Šířka balení: | 678 mm |
| Výška balení: | 118 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 12,9 kg |
| Hloubka balení: | 600 mm |
| Objem balení: | 48010 cm³ |
| Certifikáty shody: | UL, CE |
| Funkce Hob²Hood: | Ano |
| Certifikace: | CE|DEMKO|WABE|UL|STAR |
| Umístění ovládání: | Čelní |
| Časovač: | Ano |
| Dětský zámek: | Ano |
| Typ časovače: | Digitální |
| Typ ovládání: | Dotyk |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Indikátor zbytkového tepla: | Ano |
| Bzučák: | Ano |
| Zabudovaná kapuce: | Ne |
