Electrolux EHF6343FOK varná deska Černá Vestavěné 60 cm Keramický 4 zóna/zón
Kód: AGDELCPGZ0130Detailní popis produktu
Electrolux EHF6343FOK varná deska Černá Vestavěné 60 cm Keramický 4 zóna/zón| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50-60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Příkon (elektřina) | 6400 W |
| Typ varné desky | Keramický |
| Průměr varné zóny 3 | 180 mm |
| Zdroj varné zóny 4 | Elektrický |
| Typ varné zóny 3 | Pravidelný |
| Forma rámečku | Úkos |
| Průměr varné zóny 1 | 145 mm |
| Umístění varné zóny 2 | Levý přední |
| Tvar varné zóny 4 | Kulatý |
| Zdroj varné zóny 1 | Elektrický |
| Tvar varné zóny 3 | Kulatý |
| Zdroj varné zóny 3 | Elektrický |
| Umístění varné zóny 4 | Levá zadní část |
| Umístění varné zóny 3 | Vpravo vzadu |
| Tvar varné zóny 1 | Kulatý |
| Typ varné zóny 2 | Velký |
| Tvar varné zóny 2 | Kulatý |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Výkon varné zóny 3 | 1700 W |
| Barva | Černá |
| Typ varné zóny 4 | Mírný var |
| Šířka varné desky | 60 cm |
| Materiál povrchu | Sklokeramický |
| Výkon varné zóny 2 | 2300 W |
| Průměr varné zóny 4 | 145 mm |
| Průměr varné zóny 2 | 210 mm |
| Výkon varné zóny 4 | 1200 W |
| Typ varné zóny 1 | Mírný var |
| Počet varných zón | 4 zóna/zón |
| Výkon varné zóny 1 | 1200 W |
| Počet elektrických varných zón | 4 zóna/zón |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2 | Elektrický |
| Umístění varné zóny 1 | Vpravo vepředu |
| Výška | 38 mm |
| Instalační šířka oddílu | 56 cm |
| Šířka | 590 mm |
| Instalační hloubka oddílu | 49 cm |
| Hloubka | 520 mm |
| Délka šňůry | 1,5 m |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Bzučák | Ano |
| Indikátor zbytkového tepla | Ano |
| Umístění ovládání | Horní přední |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Časovač | Ano |
| Dětský zámek | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Built-in hot plates |
|---|---|
| EAN: | 7332543484140 |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50-60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí: | 220-240 V |
| Příkon (elektřina): | 6400 W |
| Typ varné desky: | Keramický |
| Průměr varné zóny 3: | 180 mm |
| Zdroj varné zóny 4: | Elektrický |
| Typ varné zóny 3: | Pravidelný |
| Forma rámečku: | Úkos |
| Průměr varné zóny 1: | 145 mm |
| Umístění varné zóny 2: | Levý přední |
| Tvar varné zóny 4: | Kulatý |
| Zdroj varné zóny 1: | Elektrický |
| Tvar varné zóny 3: | Kulatý |
| Zdroj varné zóny 3: | Elektrický |
| Umístění varné zóny 4: | Levá zadní část |
| Umístění varné zóny 3: | Vpravo vzadu |
| Tvar varné zóny 1: | Kulatý |
| Typ varné zóny 2: | Velký |
| Tvar varné zóny 2: | Kulatý |
| Umístění přístroje: | Vestavěné |
| Výkon varné zóny 3: | 1700 W |
| Barva: | Černá |
| Typ varné zóny 4: | Mírný var |
| Šířka varné desky: | 60 cm |
| Materiál povrchu: | Sklokeramický |
| Výkon varné zóny 2: | 2300 W |
| Průměr varné zóny 4: | 145 mm |
| Průměr varné zóny 2: | 210 mm |
| Výkon varné zóny 4: | 1200 W |
| Typ varné zóny 1: | Mírný var |
| Počet varných zón: | 4 zóna/zón |
| Výkon varné zóny 1: | 1200 W |
| Počet elektrických varných zón: | 4 zóna/zón |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2: | Elektrický |
| Umístění varné zóny 1: | Vpravo vepředu |
| Výška: | 38 mm |
| Instalační šířka oddílu: | 56 cm |
| Šířka: | 590 mm |
| Instalační hloubka oddílu: | 49 cm |
| Hloubka: | 520 mm |
| Délka šňůry: | 1,5 m |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Bzučák: | Ano |
| Indikátor zbytkového tepla: | Ano |
| Umístění ovládání: | Horní přední |
| Typ ovládání: | Dotyk |
| Časovač: | Ano |
| Dětský zámek: | Ano |
