Vysavač KARCHER SE 5 pro suché vysávání - 1.081-230.0
Kód: AGDKARODK0108Detailní popis produktu
Vysavač KARCHER SE 5 pro suché vysávání - 1.081-230.0| Výkon turbíny | 1000 W |
| Barva | Bílá, Černá |
| Kapacita nádrže na čistou vodu | 4 l |
| Kapacita nádrže na špinavou vodu | 4 l |
| Model | Bubnový vysavač |
| Vysávání | Suché a mokré |
| Výška | 466 mm |
| Hmotnost | 7,7 kg |
| Hloubka | 424 mm |
| Šířka | 320 mm |
| Čisticí povrchy | Koberec, Tvrdá podlaha |
| Délka šňůry | 6 m |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakem |
| Varování | Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 4066529034557 |
| Výkon turbíny: | 1000 W |
| Barva: | Bílá, Černá |
| Kapacita nádrže na čistou vodu: | 4 l |
| Kapacita nádrže na špinavou vodu: | 4 l |
| Model: | Bubnový vysavač |
| Vysávání: | Suché a mokré |
| Výška: | 466 mm |
| Hmotnost: | 7,7 kg |
| Hloubka: | 424 mm |
| Šířka: | 320 mm |
| Čisticí povrchy: | Koberec, Tvrdá podlaha |
| Délka šňůry: | 6 m |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakem |
| Varování: | Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu. |
