Vysavač ELECTROLUX PURE D8 PD82-4MB SILENCE
Kód: AGDELCODK0240Detailní popis produktu
Vysavač ELECTROLUX PURE D8 PD82-4MB SILENCE| Maximální příkon | 500 W |
| Roční spotřeba energie | 21,4 kWh |
| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Nastavitelný výkon | Ano |
| Barva | Modrá |
| Typ nádoby na prach | Prachový sáček |
| Model | Hoover |
| Materiál trubky | Nerezová ocel |
| Objem prachové nádoby/sáčku | 3,5 l |
| Vysávání | Suchý |
| Šířka | 300 mm |
| Hmotnost | 7,22 kg |
| Výška | 246 mm |
| Čisticí povrchy | Koberec, Tvrdá podlaha |
| Metoda oddělování nečistot | Filtrování |
| Vzduchový filtr | EPA E12, Hygiene 12 |
| Hlučnost | 57 dB |
| Pracovní dosah | 12 m |
| Držadlo | Ano |
| Délka šňůry | 9 m |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakem |
| Varování | Používejte v souladu s návodem k obsluze, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu., Vysavač obsahuje elektrické součásti a nesmí se vyhazovat do běžného odpadkového koše. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 7332543693894 |
| Maximální příkon: | 500 W |
| Roční spotřeba energie: | 21,4 kWh |
| Vstupní střídavé napětí: | 230 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| Nastavitelný výkon: | Ano |
| Barva: | Modrá |
| Typ nádoby na prach: | Prachový sáček |
| Model: | Hoover |
| Materiál trubky: | Nerezová ocel |
| Objem prachové nádoby/sáčku: | 3,5 l |
| Vysávání: | Suchý |
| Šířka: | 300 mm |
| Hmotnost: | 7,22 kg |
| Výška: | 246 mm |
| Čisticí povrchy: | Koberec, Tvrdá podlaha |
| Metoda oddělování nečistot: | Filtrování |
| Vzduchový filtr: | EPA E12, Hygiene 12 |
| Hlučnost: | 57 dB |
| Pracovní dosah: | 12 m |
| Držadlo: | Ano |
| Délka šňůry: | 9 m |
| Typ ovládání: | Knoflíky |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakem |
| Varování: | Používejte v souladu s návodem k obsluze, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu., Vysavač obsahuje elektrické součásti a nesmí se vyhazovat do běžného odpadkového koše. |
