Bezsáčkový vysavač Taurus Homeland Cyclone
Kód: AGDTAUODK0006Detailní popis produktu
Bezsáčkový vysavač Taurus Homeland Cyclone| Sací výkon | 18000 Pa |
| Maximální příkon | 800 W |
| Napájecí zdroj | AC |
| Metoda oddělování nečistot | Cyklónový / filtrace |
| Typ filtru | HEPA |
| Model | Bezsáčkový vysavač |
| Barva | Modrá, Černá |
| Vysávání | Suchý |
| Síto | Ano |
| Vzdálenost pro záznam | 7.5 m |
| Objem prachové nádoby/sáčku | 2 l |
| Počet koleček | 2 kolo/kola |
| Teleskopická trubka | Ano |
| Pružná hadice | Ano |
| Materiál kol | Guma |
| Typ nádoby na prach | Bezsáčkové |
| Délka teleskopické trubky | 72 cm |
| Materiál potrubí | Kov |
| Délka přívodní hadice | 184 cm |
| Množství | 1 |
| Max. podtlak | 18 kPa |
| Čisticí povrchy | Univerzální, Koberec, Tvrdá podlaha, Dlaždice, Dřevo |
| Hlučnost | 78 dB |
| Správné použití | Domácí |
| Uživatelská příručka | Ano |
| Vysavač | Ano |
| Kartáč 2 v 1 | Ano |
| Kvalita držatel | 1 |
| Délka šňůry | 5 m |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakem |
| Varování | Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 8414234489265 |
| Sací výkon: | 18000 Pa |
| Maximální příkon: | 800 W |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Metoda oddělování nečistot: | Cyklónový / filtrace |
| Typ filtru: | HEPA |
| Model: | Bezsáčkový vysavač |
| Barva: | Modrá, Černá |
| Vysávání: | Suchý |
| Síto: | Ano |
| Vzdálenost pro záznam: | 7.5 m |
| Objem prachové nádoby/sáčku: | 2 l |
| Počet koleček: | 2 kolo/kola |
| Teleskopická trubka: | Ano |
| Pružná hadice: | Ano |
| Materiál kol: | Guma |
| Typ nádoby na prach: | Bezsáčkové |
| Délka teleskopické trubky: | 72 cm |
| Materiál potrubí: | Kov |
| Délka přívodní hadice: | 184 cm |
| Množství: | 1 |
| Max. podtlak: | 18 kPa |
| Čisticí povrchy: | Univerzální, Koberec, Tvrdá podlaha, Dlaždice, Dřevo |
| Hlučnost: | 78 dB |
| Správné použití: | Domácí |
| Uživatelská příručka: | Ano |
| Vysavač: | Ano |
| Kartáč 2 v 1: | Ano |
| Kvalita držatel: | 1 |
| Délka šňůry: | 5 m |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakem |
| Varování: | Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu. |
