BEZDRÁTOVÝ VERTIKÁLNÍ VYSAVAČ DREAME Z30 ULTRA (ČERNÝ)
Kód: AGDRMAODK0043Detailní popis produktu
BEZDRÁTOVÝ VERTIKÁLNÍ VYSAVAČ DREAME Z30 ULTRA (ČERNÝ)| Doba nabíjení | 4 h |
| Sací výkon | 310 ppm, 28000 Pa |
| Kapacita baterie | 3,2 Ah |
| Doba chodu | 90 min |
| Nabíjecí napětí | 34 V |
| Typ konektoru | Typ C |
| Napětí baterie | 29,6 V |
| Počet baterií | 8 |
| Maximální příkon | 880 W |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Barva | Černá |
| Typ produktu | Vertikální |
| Objem prachové nádoby/sáčku | 0,6 l |
| Typ nádoby na prach | Bezsáčkové |
| Šířka | 400 mm |
| Hloubka | 250 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Hmotnost | 7,3 kg |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ displeje | LCD |
| Vysávání | Suchý |
| Záruční doba | 3 rok/roky |
| Vzduchový filtr | HEPA |
| Oblast vyčištění na jedno nabití baterie | 332,2 m² |
| Vhodné pro všechny typy povrchů | Ano |
| Třída HEPA | HEPA 14 |
| Hlučnost | 84 dB |
| Včetně náhradních kartáčů | Čisticí kartáč, Prachovka, Multifunkční kartáč, Váleček, Malý motorizovaný kartáč |
| Adaptér zástrčky | Ano |
| Včetně napájecího adaptéru | Ano |
| Včetně hadic | Ano |
| Včetně tyčí | Ano |
| Počet na paletě | 33 kusů |
| Číslo ECCN | 9E999 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 6977328068682 |
| Doba nabíjení: | 4 h |
| Sací výkon: | 310 ppm, 28000 Pa |
| Kapacita baterie: | 3,2 Ah |
| Doba chodu: | 90 min |
| Nabíjecí napětí: | 34 V |
| Typ konektoru: | Typ C |
| Napětí baterie: | 29,6 V |
| Počet baterií: | 8 |
| Maximální příkon: | 880 W |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Barva: | Černá |
| Typ produktu: | Vertikální |
| Objem prachové nádoby/sáčku: | 0,6 l |
| Typ nádoby na prach: | Bezsáčkové |
| Šířka: | 400 mm |
| Hloubka: | 250 mm |
| Výška: | 1200 mm |
| Hmotnost: | 7,3 kg |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Typ displeje: | LCD |
| Vysávání: | Suchý |
| Záruční doba: | 3 rok/roky |
| Vzduchový filtr: | HEPA |
| Oblast vyčištění na jedno nabití baterie: | 332,2 m² |
| Vhodné pro všechny typy povrchů: | Ano |
| Třída HEPA: | HEPA 14 |
| Hlučnost: | 84 dB |
| Včetně náhradních kartáčů: | Čisticí kartáč, Prachovka, Multifunkční kartáč, Váleček, Malý motorizovaný kartáč |
| Adaptér zástrčky: | Ano |
| Včetně napájecího adaptéru: | Ano |
| Včetně hadic: | Ano |
| Včetně tyčí: | Ano |
| Počet na paletě: | 33 kusů |
| Číslo ECCN: | 9E999 |
