Kärcher FCV 3 vloerreiniger Tyčový vysavač 2 v 1 Baterie Suché a mokré HEPA Bezsáčkové 160 W Bílá
Kód: AGDKARMOP0012Detailní popis produktu
Kärcher FCV 3 vloerreiniger Tyčový vysavač 2 v 1 Baterie Suché a mokré HEPA Bezsáčkové 160 W Bílá| Doba nabíjení | 180 h |
| Doba chodu | 30 min |
| Maximální příkon | 160 W |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Napětí baterie | 21,6 V |
| Kapacita nádrže na čistou vodu | 800 l |
| Kapacita nádrže na špinavou vodu | 42,5 l |
| Typ nádoby na prach | Bezsáčkové |
| Barva | Bílá |
| Vyměnitelná vodní nádrž | Ano |
| Počet nádrží na vodu | 2 |
| Typ produktu | Tyčový vysavač 2 v 1 |
| Hmotnost (bez příslušenství) | 3,8 kg |
| Vzduchový filtr | HEPA |
| Metoda oddělování nečistot | Cyklónový |
| Vysávání | Suché a mokré |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Steam mops |
|---|---|
| EAN: | 4066529148155 |
| Doba nabíjení: | 180 h |
| Doba chodu: | 30 min |
| Maximální příkon: | 160 W |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Typ baterie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Napětí baterie: | 21,6 V |
| Kapacita nádrže na čistou vodu: | 800 l |
| Kapacita nádrže na špinavou vodu: | 42,5 l |
| Typ nádoby na prach: | Bezsáčkové |
| Barva: | Bílá |
| Vyměnitelná vodní nádrž: | Ano |
| Počet nádrží na vodu: | 2 |
| Typ produktu: | Tyčový vysavač 2 v 1 |
| Hmotnost (bez příslušenství): | 3,8 kg |
| Vzduchový filtr: | HEPA |
| Metoda oddělování nečistot: | Cyklónový |
| Vysávání: | Suché a mokré |
