ZWILLING V-EDGE 32605-000-0 Ostřič nožů
Kód: AGDZWLOST0002Detailní popis produktu
ZWILLING V-EDGE 32605-000-0 Ostřič nožů| Jednoduchá aplikace | Ano |
| Výška | 209 mm |
| Délka | 81 mm |
| Šířka | 202 mm |
| Hmotnost | 1,05 kg |
| Barva | Černá, Nerezová ocel |
| Typ produktu | Ořezávátko |
| Obsah balení | Vyměnitelné úhlové adaptéry, 2 brusné kameny |
| Varování | Používejte v souladu s návodem k obsluze, aby nedošlo ke zranění., Uchovávejte mimo dosah dětí., Při výměně nebo používání čepelí buďte opatrní, abyste se nepořezali. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sharpeners |
|---|---|
| EAN: | 4009839420931 |
| Jednoduchá aplikace: | Ano |
| Výška: | 209 mm |
| Délka: | 81 mm |
| Šířka: | 202 mm |
| Hmotnost: | 1,05 kg |
| Barva: | Černá, Nerezová ocel |
| Typ produktu: | Ořezávátko |
| Obsah balení: | Vyměnitelné úhlové adaptéry, 2 brusné kameny |
| Varování: | Používejte v souladu s návodem k obsluze, aby nedošlo ke zranění., Uchovávejte mimo dosah dětí., Při výměně nebo používání čepelí buďte opatrní, abyste se nepořezali. |
