Tlakový hrnec TEFAL SECURE TRENDY 6 l + nerezový koš
Kód: AGDTEFSZY0021Detailní popis produktu
Tlakový hrnec TEFAL SECURE TRENDY 6 l + nerezový koš| Základní materiál | Nerezová ocel |
| Víčko v ceně | Ano |
| Časovač | Ne |
| Vhodné pro plotny | Elektrický, Keramický, Halogen, Plyn, Indukční |
| Vaření v páře | Ano |
| Příslušenství lze mýt v myčce | Ano |
| Počet osob | 6 člověk/lidí |
| Celková kapacita | 6 l |
| Barva | Černá, Nerezová ocel, Modrá |
| Materiál rukojeti | Plast |
| Kvalita držatel | 2 |
| Výška | 250,5 mm |
| Šířka | 444 mm |
| Hloubka | 253 mm |
| Hmotnost | 3,1 kg |
| Napařovací košík | Ano |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Varování | Neotevírejte tlakový hrnec, pokud je pod tlakem. |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakem |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pressure cookers |
|---|---|
| EAN: | 3045384363430 |
| Základní materiál: | Nerezová ocel |
| Víčko v ceně: | Ano |
| Časovač: | Ne |
| Vhodné pro plotny: | Elektrický, Keramický, Halogen, Plyn, Indukční |
| Vaření v páře: | Ano |
| Příslušenství lze mýt v myčce: | Ano |
| Počet osob: | 6 člověk/lidí |
| Celková kapacita: | 6 l |
| Barva: | Černá, Nerezová ocel, Modrá |
| Materiál rukojeti: | Plast |
| Kvalita držatel: | 2 |
| Výška: | 250,5 mm |
| Šířka: | 444 mm |
| Hloubka: | 253 mm |
| Hmotnost: | 3,1 kg |
| Napařovací košík: | Ano |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Varování: | Neotevírejte tlakový hrnec, pokud je pod tlakem. |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakem |
